Audio Aux -kaapeliadapteri Bluetooth 5.0 + ulkoinen mikrofoni Opel Cd30 Cdc40 Cd70 Dvd90 Opel-autoille
26,00 €
26,00 €
To, 3 heinä - ke, 9 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
ja korkealaatuinen
Tuote tukee tehokasta musiikinsiirtoa, versio 5.0, yhteensopiva seuraavien versioiden kanssa
Jos puhelu tulee, voit vastata puheluun, ääniefekti on selkeä.
Liitä vain liitin radion takaosaan (tuhoamaton asennustulppa)
Voit vain liittää tämän kohteen takaradioon ja sitten liittää punaisen johdon 12 V:iin, mustan johdon 12 V:iin.
Yhdistä puhelimesi tai padisi bluetooth-moduuliin. Ja valitse Aux radiostasi, niin voit käyttää puhelintasi auton kaiuttimien kautta.
Voit kuunnella musiikkia puhelimestasi / padistasi / mp3-soittimesta (niissä tulee olla blueooth-toiminto).
Bluetooth-versio: 5.0 (yhteensopiva seuraavien versioiden kanssa)
Tuotteen jännite: 5-12 V
Yhteensopiva valmistajan / mallin kanssa:
Litteä nastaliitäntä
Laitteeseen, jossa on 40-nastainen litteä nastaliitin.
OPEL Agila A:han vuodesta 2004
OPEL-autoihin vuodesta 2006
OPEL H:han vuodesta 2004
OPEL Combo C:hen vuodesta 2004
OPEL Corsa C:hen vuodesta 2004
OPEL Corsa D:hen vuodesta 2006
OPEL Meriva A:han vuodesta 2005
OPEL Movano A:han vuodesta 2006
OPEL-autoihin vuodesta 2003
OPEL Tigra TwinTopiin vuodesta 2005
OPEL C:hen vuodesta 2005
OPEL Vivaroon vuodesta 2006
OPEL Zafira B:hen vuodesta 2005
Seuraaviin radioihin liittyvät:
CD30 MP3 (vain AUX:lla, katso nastojen sijoittelu radiosta)
CDC40 Opera
CD60 Navi
DVD90 Navi
Väri: Musta
Materiaali: muovi + kupari
Koko: Mikrofonin kaapelin pituus: 1,5 metriä ()
Paketin sisältö:
1 * Bluetooth-sovitin
1 * Mikrofoni
Vain yllä oleva pakkaussisältö, muut tuotteet eivät sisälly toimitukseen.
Huomautus: Valon heijastuminen ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kohteen väri kuvassa on hieman erilainen kuin todellisuudessa. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Artikkelin numero
284cc9f7-6289-4396-84e5-6079c226eaa9
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Audio Aux -kaapeliadapteri Bluetooth 5.0 + ulkoinen mikrofoni Opel Cd30 Cdc40 Cd70 Dvd90 Opel-autoille
26,00 €
26,00 €
To, 3 heinä - ke, 9 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1-PACK POP MART Rabbids Monster Jännittävä Macaron Avaimenperälelu Charm
15,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Yllätyslaatikoita Litchi Mei Mei
13,23 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Pop Mart Labubu The Monsters – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Sokkolaatikko, 17 cm)
19,00 €
Aikaisempi alin hinta:
37,00 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Väri Satunnainen The Self
30,00 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
/NC/Labubu The Monsters COCA-COLA Serie -vinyylikasvojen yllätyslaatikko, yllätyshahmot, yksittäinen laatikko (satunnainen laatikko) Coca-Cola -sarja Coca-Cola Series Single pack
17,75 €
6 kpl LABUBU Monster POP MART Crybaby Tears Factory -sarja - Vinyylikasvoinen pehmolelu, satunnainen malli, keräilyhahmoja (satunnainen väri)
48,00 €
Labubu The Monsters 3.0 – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Laatikko, 15 cm) luck
19,90 €
Muistivaahtomuovista valmistettu niskatyyny, matkatyyny hupulla_ry
18,13 €