Astro A40 -kuulokkeiden kanssa yhteensopiva A40-vaihtojohto, Qjyth A40 -äänenvaimennuskaapeli Astro A10/a40/a40tr -pelikuulokkeille, sopii Ps5-, Ps...
21,71 €
21,71 €
Ke, 23 huhti - ti, 29 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Riittävä pituus: 2 metrin musta äänikaapeli A40 A40TR -kuulokkeille, sopii täydellisesti viallisen kaapelin vaihtamiseen, säästää kuulokkeiden vaihtamiskustannuksia.
3,5 mm:n kullattu liitin: Laadukas ja kestävä 3,5 mm:n kullattu ääniliitin takaa erinomaisen äänen selkeyden. 5-napainen liitin yhdistetään A40 A40TR -kuulokkeisiin. Toinen liitin yhdistetään tietokoneeseen, PS4:ään, PS5:een, Xbox Oneen, Xbox Series X|S:ään, Switchiin, matkapuhelimeen ja muihin alustoihin, joissa on 3,5 mm:n portti.
Kestävät materiaalit: Kaapeli on valmistettu korkealaatuisista ja kestävistä materiaaleista. Se on rakennettu kestämään, ja se kestää päivittäistä, huoletonta käyttöä.
Väri: musta
Koko: 2M
Määrä: 1 kpl
1. Erilaisten mittausmenetelmien vuoksi tavaroissa on 1-3 cm:n poikkeama, varmista, että sinulla ei ole ongelmia ennen tilaamista.
2. Erilaisten näyttöjen ja valojen vuoksi kuvat eivät välttämättä vastaa tavaroiden todellista väriä, kiitos ymmärryksestäsi.
3. Vain yllä oleva pakkaussisältö, ei muita tuotteita.
BAZHOU
Artikkelin numero
a69ac15a-adcf-450f-8ac9-5960b529794e
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Astro A40 -kuulokkeiden kanssa yhteensopiva A40-vaihtojohto, Qjyth A40 -äänenvaimennuskaapeli Astro A10/a40/a40tr -pelikuulokkeille, sopii Ps5-, Ps...
21,71 €
21,71 €
Ke, 23 huhti - ti, 29 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Dvb T2 Hevc 265 Digitaalinen TV-viritin Dvb-t2 265 1080p Hd Dekooderi Usb Maanpäällinen TV-vastaanotin Epg Set To
29,59 €
10 kpl G4 halogeenilamppuja 10W 12V - Lämmin valkoinen
8,49 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,38 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Kynsileikkuri paksuille kynsille, raskaan sarjan varpaankynsileikkuri, suuri kahva, varpaankynsileikkuri paksuille sormi- ja varpaankynsiin, miehille ja naisille
14,00 €
4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm BENZ Svart
11,99 €
Kissa - Kirppu- ja punkkipanta kissoille, luonnollinen kirppupanta kissoille, luonnollinen punkkipanta kissoille, Fontainebleau
26,86 €
Johdoton korkeapainepesuri 60Bar 300W korkeapainepesuri ladattavalla akulla autolle ja aidalle
42,24 €
Aikaisempi alin hinta:
43,29 €
2 kpl Karkaistu lasi Samsung Galaxy A14 - Näytön suojaus Transparent
4,49 €