Apple USB-C-latauskaapeli 240 W 2 m MYQT3ZM/A
16,90 €
16,90 €
Ti, 9 kesä - ke, 10 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Kudottu USB-C–USB-C-kaapeli, joka tukee jopa 240 W lataustehoa
Ihanteellinen lataukseen, synkronointiin ja tiedonsiirtoon USB-C-laitteiden välillä
Pikalatausta tukeva – 2 m pituus, USB 2.0 -nopeus
Tämä Applen kudottu USB-C-latauskaapeli on 2 metriä pitkä ja siinä on USB-C-liittimet molemmissa päissä. Se sopii erinomaisesti USB-C-laitteiden lataamiseen, synkronointiin ja tiedonsiirtoon, ja se tukee jopa 240 watin tehoa. Kaapeli siirtää dataa USB 2.0 -nopeudella ja on valmistettu kestävästä kudotusta materiaalista, joka takaa pitkäikäisen käytön.
Nopea lataus ja Applen laatu
Yhdistä kaapeli yhteensopivaan USB-C-virtalähteeseen (myydään erikseen) ja lataa laitteesi nopeasti ja tehokkaasti pistorasiasta. Kudottu rakenne vähentää sotkeutumista ja lisää kestävyyttä päivittäisessä käytössä.
Tekniset tiedot
- Tuotemerkki: Apple
- Malli: MYQT3ZM/A
- Tyyppi: USB-C–USB-C-latauskaapeli
- Kaapelin pituus: 2 m
- USB-versio: 2.0
- Väri: Valkoinen
- Maksimiteho: 240 W
- Suurin tiedonsiirtonopeus: 480 Mbit/s
- Pikalataus: Kyllä
- Kaapelityyppi: Pyöreä, kudottu
Tuotenro
fd740bfa-9da7-4e6e-9d0a-8885bb62e46c
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Apple USB-C-latauskaapeli 240 W 2 m MYQT3ZM/A
16,90 €
16,90 €
Ti, 9 kesä - ke, 10 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,50 €
Needoh Nice Cube Stressipallo & Aistilelu Sininen Blue
13,90 €
Aiempi alin hinta
18,00 €
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
Kultainen hautakivimerkintäkynä vedenpitävä säänkestävä korjauskynä kultainen hautakivi graniittikaiverrus (kulta)
12,00 €
TOSOWOONG Arbutin 7 + Soothing Acid 4 Cream, 70 000 ppm Arbutin, 40 000 ppm TXA, Niacinamide, Glutationi, Korealainen ihonhoito, 50 ml, 1,69 fl oz.
15,40 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,25 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
Mini-lyijykynät 50-pakkauksessa, kumi-kynänpäällä, 10 cm lyhyt puukynä
11,25 €
Ruostumaton pyörivä grillikori 30CM-XF22- 30CM 3-pakkaus_tfrf 3-pakkaus(yh) 3-pack 30CM
22,00 €
Jr1922rxs 12v Sähköauto Lapsille 2.4g Bluetooth Kaukosäädin Ja Vastaanotin Lapsille Electri
19,17 €