Akryylihelmet - 150 kpl - Korujen valmistus - Tee itse - Helmijäljitelmä Multicolor
4,49 €
4,49 €
Pe, 27 kesä - ke, 2 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Luo erityisesti hienoja koruja; kuten kaulakoruja, rannekoruja, rannekoruja ja paljon muuta, yksinkertaista ja joustavaa käyttää päällä lanka. Toimitetaan eri kokoisina ja väreinä.
Koko: 3–8 mm
Määrä: 150
Kaikki helmet toimitetaan pussissa, joka mahdollistaa avaamisen ja sulkemisen tarpeen mukaan.
p>
- Jokaisessa suljetussa pussissa on 150 helmeä, joten sinulla on runsaasti materiaalia, jolla voit ilmaista luovuutesi.
- Koko- ja väriyhdistelmämme antaa sinulle loputtomasti mahdollisuuksia luoda erottuvia koruja.
- Luo helposti tyylikkäitä ja ainutlaatuisia koruja, kuten kaulakoruja, rannekoruja ja korvakoruja.
- Pidä helmet turvassa ja järjestyksessä uudelleensuljettavassa pussissa, jotta niitä on helppo käyttää tarvittaessa.
- Tutki loputtomaan luomiseen akryylihelmirajoitushelmillämme!
Väri
Multicolor
Artikkelin numero
9dd44a24-9744-4fe4-b6b8-7aa3d4394bf7
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Akryylihelmet - 150 kpl - Korujen valmistus - Tee itse - Helmijäljitelmä Multicolor
4,49 €
4,49 €
Pe, 27 kesä - ke, 2 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tarjouksia sinulle
Akryylihelmet - 150 kpl - Korujen valmistus - Tee itse - Helmijäljitelmä Multicolor
3,99 €
100g seosleje seosleje korkkihelmet helmikorkit välikehelmet korutarvikkeet korujen valmistukseen, sekoitetut värit
11,96 €
Tee se itse - Helmilaatikko - Akryylihelmet - Sekoitus - 500kpl - Korujen valmistus Multicolor
13,99 €
Huippumyyjä luokassa
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Pop Mart Labubu The Monsters – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Sokkolaatikko, 17 cm)
19,00 €
Aikaisempi alin hinta:
37,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Yllätyslaatikoita Litchi Mei Mei
13,23 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
1-PACK POP MART Rabbids Monster Jännittävä Macaron Avaimenperälelu Charm
15,00 €
Labubu The Monsters 3.0 – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Laatikko, 15 cm) luck
19,90 €
6 kpl FÖR POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Lelu Sokkolaatikko
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
Korkealaatuinen POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkepaketti Blind Box 1 kpl LABUBU 3.0 grey
20,80 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Väri Satunnainen The Self
30,00 €
POP MART Labubu The Monsters – Have a Seat Series Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu | Alkuperäinen tuote
21,90 €