airfryer kertakäyttöinen paperi leivinpaperi 16/20cm vuoraukset valkoinen pyöreä 20 cm 100 kpl
4,0
(1)
4,0
(1)
24,00 €
24,00 €
To, 10 heinä - ke, 16 heinä
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
1. Air Fryer ei ole enää likainen ja sotkuinen paistamisen jälkeen tällä kertakäyttöisellä paperivuorauksella.
2. Hävitä paperivuoraus käytön jälkeen. Air Fryeria ei tarvitse puhdistaa.
3. Air Fryerin paperivuori on tarpeeksi paksu kestämään paistoajan!
4. Se on öljynkestävä, vedenpitävä, tarttumaton ja ei ole helppo vahingoittaa, sopii kaikkiin leivontatarpeisiisi.
5. Aloita älykkäämpi ja terveellisempi keittiö Air Fryerin kertakäyttöisillä paperivuorilla!
Tekniset tiedot:
Materiaali: paperi
Muoto: pyöreä tai neliö
Saatavilla kaksi kokoa: 16 cm tai 20 cm
Saatavilla väri: Valkoinen
Pakettilista:
Air Fryer kertakäyttöiset paperit/vuoret (30 kpl, 50 kpl, 100 kpl)
(Air Fryer ei sisälly hintaan)
Koko
rund 20cm 100st
Artikkelin numero
8d5b92b7-cd80-416e-80ad-e19f651b3c04
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Asiakasarviot
B. Hartoft
kolme vuotta sitten
Udmærket produkt. Havde foretrukket, at al den slags ikke skulle importeres fra Kina.
airfryer kertakäyttöinen paperi leivinpaperi 16/20cm vuoraukset valkoinen pyöreä 20 cm 100 kpl
4,0
(1)
4,0
(1)
24,00 €
24,00 €
To, 10 heinä - ke, 16 heinä
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA) ILX BM
14,44 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,43 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €
Laadukas uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen sx
14,43 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
22,93 €
Laadukas 6 kpl 3.0 Monster Jännittävä Plysh Nukkekauppa Sokkolaatikko (Satunnainen Väri) 6 kpl LABUBU 3.0
49,92 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
14,49 €
Aikaisempi alin hinta:
16,59 €
The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Aito POPMART The Monsters Labubu Coca-Cola
28,00 €
uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,85 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Yllätyslaatikoita Litchi Mei Mei
14,62 €