6 kpl:n vaihtopyyhkimet Vileda O-Cedar Turbo 2 in 1 EasyWring &
32,15 €
32,15 €
Ma, 7 heinä - to, 10 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
6 kpl:n vaihtopyyhkimet Vileda O-Cedar Turbo 2 in 1 EasyWring & Clean -yhteensopivat moppipäät Vileda-täyttöön
6 kpl:n vaihtopyyhkimet Vileda O-Cedar Turbo 2 in 1 EasyWring Clean -yhteensopivat moppipäät Vileda-täyttöön Vaihtopyyhkimet Vileda O-Cedar -moppiin Vaihtopää Mikrokuituinen pyörivä moppitäyttö hyödyntää mikrokuidun voimaa lattioiden perusteelliseen puhdistukseen. Siinä on pehmeät, imukykyiset narut, jotka eivät naarmuta lattiapintoja.Sopii kaikkiin elämäntilanteisiin Sopii sileille lattioille, kuten puulattioille, keraamisille laatoille, laminaattilattioille, marmori- ja muille koville lattioille. Voit käyttää tätä tuotetta myös auton pesuun. Sopii sekä kuiva- että märkäkäyttöön.
Ensiluokkainen kuitu Mikrokuituvanut ovat erittäin imukykyisiä, kestäviä eivätkä naarmuta puhdistettavia pintoja.
Ominaisuudet Moppipää sopii Triangle Spin -moppiin.
Valmistettu 100 % mikrokuidusta, raidoittamaton puhdistus, poistaa ja imee vaivattomasti pinttynyttä likaa ja tahroja. Punaiset kuidut imevät 20 % enemmän hiukkasia kuin tavalliset mikrokuitulangot.
Irrota mopin pää vetämällä naruista ja vaihda se työntämällä se punaiseen kehykseen, kunnes kuulet napsahduksen.
Sopii kaikille koville lattiatyypeille, mukaan lukien puu ja laminaatti.
Artikkelin numero
ae2b4de7-03ce-4e10-b969-64098503fe4e
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
6 kpl:n vaihtopyyhkimet Vileda O-Cedar Turbo 2 in 1 EasyWring &
32,15 €
32,15 €
Ma, 7 heinä - to, 10 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,85 €
Pop Mart Labubu The Monsters – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Sokkolaatikko, 17 cm)
19,00 €
Aikaisempi alin hinta:
37,00 €
6 kpl FÖR POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Lelu Sokkolaatikko
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
1 kpl FÖR POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Lelu Sokkolaatikko (satunnainen väri)-Perfet-XM3
14,78 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Yllätyslaatikoita Litchi Mei Mei
14,62 €
POP MART Labubu The Monsters – Have a Seat Series Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu | Alkuperäinen tuote
21,90 €
Korkealaatuinen POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkepaketti Blind Box 1 kpl LABUBU 3.0 grey
20,80 €
Labubu The Monsters 3.0 – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Laatikko, 15 cm) luck
19,90 €
1-PACK POP MART Rabbids Monster Jännittävä Macaron Avaimenperälelu Charm
15,00 €