500 joululahjalappua – Itseliimautuvat lahjaetiketit – Voimapaperiset joulutarrat – Nimilaput – Joulukoristeet – Joulutarrat
21,36 €
21,36 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ma, 23 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Joululahjaetiketit: Tämä 500 joulutarran sarja tarjoaa laajan valikoiman malleja, jotka antavat joululahjoillesi välittömästi raikkaan ilmeen ja parantavat lahjojen antamisen kokemusta. Valitsitpa sitten klassisen tai modernin lahjapaperin, nämä tarrat lisäävät ainutlaatuista viehätysvoimaa.
Tyylikäs ja monikäyttöinen: Joulutarramme ovat enemmän kuin vain yksinkertaisia nimilappuja; ne ovat monikäyttöisiä koristeellisia asusteita, jotka on valmistettu korkealaatuisista materiaaleista. Itseliimautuvan taustapuolensa ansiosta ne on helppo kiinnittää lahjapaperiin, lahjakasseihin tai jopa yksilöllisiin koristeisiin, mikä takaa hienostuneen ja tyylikkään esillepanon joululahjoillesi.
Aikaa säästävä ja kätevä: Sano hyvästit nauhojen sitomisen vaivalle tai monimutkaisten paketointitekniikoiden kanssa kamppailulle. Sisäänrakennetun liiman ansiosta paketointi on nopeaa ja vaivatonta. Käytä vähemmän aikaa paketointiin ja enemmän aikaa joulunajan nauttimiseen perheen ja ystävien kanssa.
Henkilökohtainen viesti: Näiden nimilappujen avulla on helppo lisätä harkittu, henkilökohtainen kosketus jokaiseen lahjaan. Ne sopivat kaikenikäisille vastaanottajille ja tarjoavat tyylikkään ja yksinkertaisen tavan sisällyttää henkilökohtainen viesti, varmistaen, että jätät pysyvän vaikutuksen lahjalla, joka tuntuu todella henkilökohtaiselta.
Erinomainen joulusetti: Tämä täydellinen 500 joulutarran sarja kattaa kaikki tarpeesi joululahjojen ja onnittelukorttien koristeluun. Valmistelitpa lahjoja ystäville, perheelle tai kollegoille, tämä setti tekee ilon ja joulutervehdysten jakamisesta helppoa.
Tuotenro
fe15a71f-4093-4b59-ba1c-17cc6b8b4e76
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
500 joululahjalappua – Itseliimautuvat lahjaetiketit – Voimapaperiset joulutarrat – Nimilaput – Joulukoristeet – Joulutarrat
21,36 €
21,36 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ma, 23 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus