4K DisplayPort -valenäyttösovitin DP Virtual Display Adapter EDID Headless Ghost -emulaattori PC-grafiikalle
20,15 €
20,15 €
Pe, 13 marras - to, 19 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
100 % upouusi ja korkealaatuinen
Huomautus: - Yhteensopiva näytönohjainten virtuaalinäyttöjen kanssa, voi korvata fyysiset näytöt
Ratkaisee pelistudioiden näyttöongelmat
Väri: Musta
Materiaali: Metalli
Pakkauksen sisältö:
1 x DisplayPort-virtuaalinäyttö
Sisältää vain yllä mainitun pakkauksen sisällön, ei muita tuotteita.
Huomautus: Valon heijastuminen ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että tuotteen väri poikkeaa hieman todellisesta tuotteesta. Mittaustoleranssi on +/- 1-3 cm.
HDTV-virtuaalinäytön käyttö: 1. Ratkaisee ongelman, jossa tietokone ei toimi oikein ilman näyttöä 2. Ratkaisee mustan ruudun, jäätymisen ja alhaisen resoluution ongelmat etähallinnassa 3. Ratkaisee ongelman, jossa tietokone pysähtyy odottamatta ja näytönohjain ei toimi 4. Ratkaisee pelistudioiden näyttöongelmat 5. Apuväline etähallintaohjelmistoilleTuotenro
caa8fc1b-a808-46a2-a3a0-d650163a3259
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
4K DisplayPort -valenäyttösovitin DP Virtual Display Adapter EDID Headless Ghost -emulaattori PC-grafiikalle
20,15 €
20,15 €
Pe, 13 marras - to, 19 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa