48v 20ah sähköajoneuvon laturi 7 valon näytöllä vuotosuojaus lyijyakku laturi LONG
20,76 €
20,76 €
Ke, 9 huhti - ti, 15 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Nopea lataus, säästää latausaikaa ja parantaa tehokkuutta.
Ylivirtasuoja, vuotosuoja, täysi, useita suojauksia.
Älykäs, teknologia ja hitsaus kaikki älykkäät elektroniset komponentit.
ABS-palosuojakotelon, palonkestävä ja vahva, antaa sinulle enemmän varmuutta.
Tunnisti automaattisesti positiiviset ja negatiiviset navat ja kääntää latauslähdön.
Älykäs ajoitus, automaattinen sammutus täyden latauksen jälkeen, akkua yliladataan.
Lämpötilan kompensointi, korkea lämpötila, automaattinen sammutus ylilämpötilassa.
Tekniset tiedot
Tyyppi: 48V 20AH
Ulostulojännite: 48-59V
Ulostusvirta: 2,6 +/- 0,2A
Syöttöjännite: 200V-220V 50Hz
Akun parametrit: 6-DZM-20
Koko: 18x8x6cm/7x3x2.4in
Väri: Musta
Materiaali: muovi
Paketin sisältö:
1 x sähköajoneuvon laturi
Vain yllä oleva pakkaussisältö, muut tuotteet eivät sisälly toimitukseen.
Huomautus: Valo ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa kohteen värin kuvassa hieman erilaiseksi kuin todellisuudessa. Mittauksen sallittu virhe on +/- 1-3cm.
Artikkelin numero
cfc3bfdf-16c5-476c-99b3-ddb24f494a7c
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
48v 20ah sähköajoneuvon laturi 7 valon näytöllä vuotosuojaus lyijyakku laturi LONG
20,76 €
20,76 €
Ke, 9 huhti - ti, 15 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,38 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone Leikkiseti Inspiroitu Squid Game 2:sta (9kpl+Alusta)
13,69 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) PA
14,00 €
Vaihtoterät Philips OneBlade Mens -terille - 5 kpl (casa)
26,28 €
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
Kissan raapimattopäällyste itseliimautuvalla taustalla Vakaa huonekalusuojamatto Pennuille Kissa Musta Musta Black 30x100cm
11,98 €
60w Macbook Pro -laturi - Vaihto 60w L-kärkinen Macbook -laturi vanhalle Macbook Pro 13 tuuman - (FMY)
18,00 €
REMAKE Loop Experience -kuulonsuojaimet - Korkealaatuinen kuulosuojaus melunvaimennukseen, moottoripyöräilyyn, työpaikalle ja ääniherkkyyteen, ruusukulta
13,34 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €