4 kpl LED-auton logo 3D Ghost Shadow Light Upgraded Welcome Courtesy Projector A B C E M G AMG GL GLA GLC GLE GLS -luokkaan W166 W176 W205 W212
2,8
(4)
2,8
(4)
31,52 €
31,52 €
Ke, 2 heinä - ti, 8 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
🚙 [Erityishuomio] Ajoneuvomallimme sovellustaulukko näkyy toisessa kuvassa, jossa luetellaan selkeästi vastaavat mallit. Ole hyvä ja tarkista, sopiiko se malliisi ennen tilaamista. Jos sinulla on kysyttävää, ota meihin yhteyttä
🚙【Helppo asennus auton oven LED-logo Auton oven projektorivalot】Plug and play! Ei porausta, ei purkamista, ei vahingoita autoasi. Käytetty uusin auton dekoodauspiirisiruEi vaadittavia liitäntäjohtoja ei ole ristiriidassa auton ohjelmiston kanssa. Myös tytöt voivat asentaa helposti.
🚙【LED-auton logon valotoiminto】Oven logon logo,Kun ovi on auki, selkeä, kirkas ja elävä LOGO-tunnus projisoidaan maahan.t avulla voit osoittaa suuren vieraanvaraisuutesi liikekumppaneillesi, ystävillesi ja perheillesi.HD-auton oven logon logo projisoidaan maahan, mikä erottaa autosi.Cae-logon valoovea voidaan käyttää myös lätäkkövalona
🚙【Kuvakvaliteetti on selkeä ja kirkas】M B Auton oven logon logo Tarkista video kuvasta, näet todellisen projektioefektin.Auton oven valomerkkivalo käyttää erittäin kirkasta LED-lamppua. Valo kulkee korkean resoluution lämmönkestävän kalvon läpi, ja kuljettuaan erittäin korkean resoluution linssin läpi se näyttää vääristymättömiä ja värittömiä kuvioita maahan.
🚙【Auton oven logon logo on yhteensopivampi】 Auton oven lamppukyltin projektori käyttää uusinta auton dekoodauspiirisarjaa, joka ei ole ristiriidassa auton ohjelmiston kanssa. Ennen ostamista katso kuvasta 4 mallivastaavuustaulukko, Auton oven valot soveltuvat useimpiin uusiin ja vanhoihin malleihin
🚙【Käytä huoletta &Pitkä käyttöikä】Auton oven LED-logon logon jäähdytysjärjestelmä käyttää suprajohtavia alumiinijäähdytyslevyjä, pienitehoisia siruja ja LED-kylmävalolähteitä, ja vakaalla virralla varustetut komponentit takaavat korkean lämpötilankestävyyden ja tehokkaan lämmönhaihdutuksen, mikä varmistaa ajoneuvon piirien käyttöiän ja käytön. Auton lisävarusteet Huoletonta myynnin jälkeistä palvelua
🚙【Korkea laatu ja oikea-aikainen myynnin jälkeinen palvelu】 Jos sinulla on ongelmia asennus- tai käyttöprosessissa, ota meihin yhteyttä. Auton oven projektiolappu ja kaikki ongelmat ratkaistaan 24 tunnin kuluessa, ja tarjoamme elinikäisen huoltopalvelun.
[Asennusprosessi] Kun olet ostanut ovenlamppumme, meidän on ensin asennettava alkuperäinen ovenlamppu ja sitten asennettava LOGO-ovenlamppumme välittömästi. Meidän on käytettävä yhtä ovenlamppua toisensa jälkeen. Asennusajan rajoituksen vuoksi voit asentaa ja nauttia sen upeasta vaikutuksesta tällä tavalla.
Artikkelin numero
465b3bd1-bab5-4309-b332-4836f69cdb45
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Asiakasarviot
Mehmet C
seitsemän kuukautta sitten
Passa på inte mercedes e200
Kim M
10 kuukautta sitten
Produktet er ok. Kvaliteten er ikke på højde med originale dele, men prisen er tilgengæld meget lavere, så alt i alt er jeg tilfreds.
Anas M
vuosi sitten
De var förstårt, det var väldigt svårt och få in de i rätt plats och i rätt läge. Plus ljuset som reflekteras på själva del är inte tillräckligt starkt, inte ens som orginala delar. Annars de funkar nu.
4 kpl LED-auton logo 3D Ghost Shadow Light Upgraded Welcome Courtesy Projector A B C E M G AMG GL GLA GLC GLE GLS -luokkaan W166 W176 W205 W212
2,8
(4)
2,8
(4)
31,52 €
31,52 €
Ke, 2 heinä - ti, 8 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tarjouksia sinulle
4KPL LED-logolla 3D-haamuvarjokuva Projektor Päivitetty Tervetuloa-projektor ABCEMG AMG GL GLA GLC GLE GLS Luokalle W166 W176 W205 W212
27,09 €
2x keltainen 3156 P27W T25 33. smd 5730 White
4,49 €
Aikaisempi alin hinta:
4,99 €
2 kpl 18 LED-allasvaloa peilin alle Ford Mondeo S-Max Edge Explorer F-150
18,00 €
Major League Soccer Messi No.10 Miami International Jersey Kotivieras aikuisten lasten jalkapallopaita Away Kids 24(130-140cm)
20,30 €
Keskikonsolin paneelin koristelu kromi 2056830900 C-luokkaan W205 Glc-luokkaan W253 2015-2021
42,00 €
Huippumyyjä luokassa
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Pop Mart Labubu The Monsters – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Sokkolaatikko, 17 cm)
19,00 €
Aikaisempi alin hinta:
37,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Yllätyslaatikoita Litchi Mei Mei
13,23 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
1-PACK POP MART Rabbids Monster Jännittävä Macaron Avaimenperälelu Charm
15,00 €
6 kpl FÖR POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Lelu Sokkolaatikko
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
Labubu The Monsters 3.0 – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Laatikko, 15 cm) luck
19,90 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Väri Satunnainen The Self
30,00 €
POP MART Labubu The Monsters – Have a Seat Series Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu | Alkuperäinen tuote
21,90 €
/NC/Labubu The Monsters COCA-COLA Serie -vinyylikasvojen yllätyslaatikko, yllätyshahmot, yksittäinen laatikko (satunnainen laatikko) Coca-Cola -sarja Coca-Cola Series Single pack
17,75 €