4 kappaletta (2 paria) ovensalpa lukko liukusalpa, piilotettu
26,13 €
26,13 €
Ti, 17 marras - pe, 20 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
4 kappaletta (2 paria) ovensalpa lukko liukusalpa, piilotettu salpa turvallisuuden viputoiminto, ruostumattomasta teräksestä valmistettu liukusalpa - (15 cm pituus)
4 kappaleen sarja 6 tuuman ovensalpoja, mitat 15 cm x 2 cm (leveys) x 1,6 cm (syvyys), vaadittu uran syvyys 1,6 cm, ulkoneva salpa 1,4 cm.Valmistettu 304 ruostumattomasta teräksestä, harjattu viimeistely, luotettava ja kestävä. Suunniteltu käytettäväksi puuovien sovelluksissa kaksoisovien passiivisen lehden kiinnittämiseen....
Upotettu oven reunaan ja täysin piilossa, kun ovet ovat suljetussa asennossa; Jousitettu vipu, joka kääntyy ylös ja alas, on helppokäyttöinen ja sopii oven reunoihin ja taakse; Mukana tulee täydellinen sarja asennusruuveja (ohjeita ei sisälly, puusepän asennus on suositeltavaa)
Tuotenro
5751b4c8-6b22-4da7-9a3d-f343d3ba8ce1
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
4 kappaletta (2 paria) ovensalpa lukko liukusalpa, piilotettu
26,13 €
26,13 €
Ti, 17 marras - pe, 20 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa