4-in-1 USB C -latauskaapelin jakajasovitinjohto musta, yhteensopiva Type C -puhelimien, tablettien ja muiden USB C -laitteiden kanssa
11,00 €
11,00 €
Ma, 6 heinä - pe, 10 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
146 cm Type C uros - 4xType C uros -latausjohto, 1-4 jakaja jatkojohto.
Tukee vain 5V latausta eikä tue tiedonsiirtoa.
Se voi ladata 4 matkapuhelinta samanaikaisesti, mikä säästää aikaa ja tehostaa.
Soveltuu matkapuhelimiin, tabletteihin, tuulettimiin, pieniin pöytälamppuihin, kuulokkeisiin, pelikonsoleihin, mobiilivirtasovittimiin.
Pääjohto on 45 cm pitkä ja haarajohto on 95 cm pitkä.
Useiden matkapuhelimien lataamiseen suositellaan käytettäväksi laturia, jonka teho on 5V3A tai suurempi.
Tekniset tiedot:
Materiaali: Muovi
Väri: musta
Kokonaispituus: n. 146 cm/4,79 jalkaa
Huomautus:
Salli 1-2 cm virheet manuaalisen mittauksen vuoksi.
Salli pienet värierot eri näytön resoluutioiden vuoksi.
Paketti sisältää:
1 kappale Type C -jakajakaapeli
Tuotenro
d177bd22-925a-4caa-a73f-8b05ba284b5a
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
4-in-1 USB C -latauskaapelin jakajasovitinjohto musta, yhteensopiva Type C -puhelimien, tablettien ja muiden USB C -laitteiden kanssa
11,00 €
11,00 €
Ma, 6 heinä - pe, 10 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
23,70 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
12,80 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,73 €
Erittäin vahva neuropatiakreemi, neuropatiakipua lievittävä hierontavoide jaloille, säärille ja käsille 2pcs
24,51 €
OceAura – 60 ml luonnollinen sypressiöljy: Karvanpoistoon, kosteutukseen ja rauhoittamiseen; vähentää kehon karvankasvua (1 pullo)
18,00 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
Bass Pro Shops painettu lippis ulkoiluun, verkkokangas
11,90 €