3D-tulostimen suutin koottu Mk8 Hot End -sarja Ender 3 / Ender 3 Pro -malleihin alumiinisella lämmityslohkolla, 1,75 mm, 0,4 mm suutin
21,40 €
21,40 €
Pe, 30 loka - to, 5 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Nämä suutinpään sarjat sopivat Creality Ender 3 -tulostimeen.
Suuttimen kärki, alumiininen lämmityslohko, kurkkupilli (sisäänrakennettu PTFE)
MK8 Extruder Hot End -sarja, valkoinen johto oli lämpötilatermistori, musta johto oli lämmitysputki 12V 40W
Asennustyyppi: Ulkokierreliitäntä
Suuttimen koko: 0,4 mm
Kaapelin pituus: 1,2 m
Lämmitysputki: 24V 40W
Käyttölämpötila-alue: -40~+260°C (-40~+500°F)
Materiaali: Messinki
Väri: punainen + kulta
Kurkun pituus: 52 mm
Alumiinilohkon koko: 20 x 20 x 10 mm
Pakkauksen sisältö: 1* Alumiinilohko
1* Lämmitysputki
1* M6*30mm kurkkupilli (sisäänrakennettu PTFE)
1* Termistori + messinkiholkki
5* 1,75 mm 0,4 mm messinkisuutin
Vain yllä mainittu paketin sisältö, muut tuotteet eivät sisälly hintaan.
Huomautus: Valokuvaus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kuvan kohteen väri poikkeaa hieman todellisesta. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Tuotenro
5ed6d9d8-ddb4-4b4c-9a47-9095333b88c6
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
3D-tulostimen suutin koottu Mk8 Hot End -sarja Ender 3 / Ender 3 Pro -malleihin alumiinisella lämmityslohkolla, 1,75 mm, 0,4 mm suutin
21,40 €
21,40 €
Pe, 30 loka - to, 5 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa