Asiakaspalvelu
3D-tulostimen päivitetty jäähdytystuuletin 40x40x10mm 2.4 R2 3D-tulostimelle

3D-tulostimen päivitetty jäähdytystuuletin 40x40x10mm 2.4 R2 3D-tulostimelle

12,00 €

12,00 €

Muutama jäljellä

Ti, 3 marras - ma, 9 marras


Turvallinen maksaminen

Tyytyväisyyslupaus

30 päivän avokauppa


Tuotekuvaus

Ominaisuudet:
Sopii vain 2.4 R2 3D-tulostimiin.
Kuuman pään jäähdytystuuletinta käytetään keraamisen lämmittimen jäähdyttämiseen ja lämpötilan alentamiseen.
Tasainen pyöriminen, ei nykimistä, pitkä käyttöikä; hyvä lämmönpoisto
40x40x10mm, kaksoislaakerit. Jäähdytystuuletin on nopeasti pyörivä osa, joten älä koske siihen sen käydessä.
Tämä tuote on jäähdytystuuletin 2.4 R2:lle, ei kammion lämpötilansäätimen tuuletin.

Tekniset tiedot:
Komponentti: ABS
Koko: Noin 40x40mm/1.57x1.57 tuumaa

Huomautus:
1. Salli 1-2 cm virheet manuaalisen mittauksen vuoksi, varmista, että et välitä ennen tilaamista.
2. Eri näyttöjen erojen vuoksi kuva ei välttämättä vastaa tuotteen todellista väriä.

Paketti sisältää:
1 kpl jäähdytystuuletin

Tuotenro

0cddabb9-61e8-4dda-bc1a-32eb6845d9d0

Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).

Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.

Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.

Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.

Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.

3D-tulostimen päivitetty jäähdytystuuletin 40x40x10mm 2.4 R2 3D-tulostimelle

12,00 €

12,00 €

Muutama jäljellä

Ti, 3 marras - ma, 9 marras


Turvallinen maksaminen

Tyytyväisyyslupaus

30 päivän avokauppa