37 kpl sarja 3D-tulostin suuttimet MK8 suutin 0,2,0,3,0,4,0,5,0,6,0,8,1,0 mm ekstruuderin tulostuspää -10 3 5
21,50 €
21,50 €
Pe, 30 loka - ke, 4 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
[Korkea laatu materiaali] Sileä ulkonäkö, tekstillä, sisäseinän alhainen viskositeettikerroin, vähentynyt vastus, liitosten tiukka istuvuus, tulostuspään vuotamisen estämiseksi.
[Soveltamisala] MK8-ekstruuderisuutin sopii korvaamaan kaikki M6-ulkokierteelliset liitännät.
Materiaali: kupari
väri: kultainen
Paketin sisältö:
11 x ruostumattomasta teräksestä valmistettu suuttimen puhdistusneula
12 x 0,4 mm tulostinsuutinta
2 x 0,2 mm tulostinsuutinta
2 x 0,3 mm tulostinsuutinta
2 x 0,3 mm tulostinsuutinta 0,5 mm tulostinsuutinta
2 tulostinsuutinta 0,6 mm
2 tulostinsuutinta 0,8 mm
2 tulostinsuutinta 1,0 mm
1 x pinsetit
1 x suuttimien avain
Vain yllä oleva pakkaussisältö, muut tuotteet eivät sisälly toimitukseen.
Huomautus: Valokuvaus ja erilaiset näytöt saattavat aiheuttaa kohteen värin hieman erilaiseksi kuin todellisuudessa. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Tuotenro
cc05749e-6103-47f8-9c7a-8a5816ef6941
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
37 kpl sarja 3D-tulostin suuttimet MK8 suutin 0,2,0,3,0,4,0,5,0,6,0,8,1,0 mm ekstruuderin tulostuspää -10 3 5
21,50 €
21,50 €
Pe, 30 loka - ke, 4 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa