36V 40V MAX Akkulaturi 2USB:llä, korvaa Black+Deckerin laturin
37,50 €
37,50 €
Ke, 9 heinä - ti, 15 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Lähtöjännite 40 volttia
Tulojännite 240 volttia
【Yksityiskohdat】: Korvaa Black Decker 40V MAX litiumakku laturin LCS36 LCS40 90601950N, 100-240V tulo, lataa Black and Decker 36v tai 40v Max litiumakut, toimii kaikkien Black and Decker 36v ja 40v Max litiumioni työkalujen kanssa. Kahden USB-portin avulla voit ladata matkapuhelimia ja muita elektronisia laitteita.
【Täydellisesti yhteensopiva】: 40v LCS36 pikalaturimme on yhteensopiva Black&Decker 36/40 voltin litiumakkujen LBX2040 LBXR36 LBX36 LBXR2036 LBX2540 LST540 LCS1240 LBX1540 LST136W kanssa
【Pikalaturi】: Lataa Black and Decker 36V tai 40V Max akut paljon nopeammin (lataa LBX36:n alle tunnissa, LBXR36:n 1,5 tunnissa tai vähemmän, LBXR2036:n alle 2 tunnissa)
【Turvallinen ja luotettava】: LED-merkkivalo ilmaisee akun lataustilan. 40 V:n litiumakkulaturi on CE-, FCC- ja ROHS-sertifioitu, valmistajan testaama ja validoima vastaamaan OEM-tuotemäärityksiä ja viety maailmanlaajuisesti. Sillä on pidempi käyttöikä ja turvallisempi akun lataus.
【Pakkaus sisältää】: 1 x 40V LCS36 akkulaturi Black Decker 36V 40V Max Li-ion akulle (vain laturi, ei akkua)
Artikkelin numero
4ad685bb-b75a-4504-a089-2a5fe840b876
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
36V 40V MAX Akkulaturi 2USB:llä, korvaa Black+Deckerin laturin
37,50 €
37,50 €
Ke, 9 heinä - ti, 15 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,43 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA) ILX BM
14,44 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €
Laadukas uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen sx
14,43 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
22,93 €
Laadukas 6 kpl 3.0 Monster Jännittävä Plysh Nukkekauppa Sokkolaatikko (Satunnainen Väri) 6 kpl LABUBU 3.0
49,92 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
14,49 €
Aikaisempi alin hinta:
16,59 €
The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Aito POPMART The Monsters Labubu Coca-Cola
28,00 €
uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,85 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Yllätyslaatikoita Litchi Mei Mei
14,62 €