36V 2A laturi 42V 2A akkulaturi 100-240V tulo litium Li-ion laturi 36V kaksipyöräiselle sähköpyörälle
21,00 €
21,00 €
Ke, 9 heinä - ti, 15 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Ominaisuudet:
Käynnistä vakiovirtalatauksen ensimmäinen vaihe, LED-merkkivalo on punainen, kun lataus nimellisjännitteeseen, käänny toiseen vaiheeseen vakiojännitelataus, virta pienenee hitaasti, kun latausvirta saavuttaa käänteisvirran, LED-merkkivalo syttyy vihreänä Tässä vaiheessa akku on ladattu täyteen 90%-95%, ja akku jatkaa latautumista pienellä virralla, kunnes se on täynnä.
Ylijännitesuojaus
Ylikuormitussuojaus
Käytä vakiovirtaa ja vakiojännitettä lataustilaa, täysi pysäytys. (Lyijyakku ladataan kolmessa vaiheessa)
Käytetään lyijyakkupaketin, litiumakkupaketin ja nikkeli-vetyakkupaketin lataamiseen.
Aseta latausparametrit akkupaketin latausominaisuuksien mukaan. (Huomaa, että se on asetettu tehtaalla)
Käytä kaksiväristä merkkivaloa, punaista valoa latauksen aikana, tyhjä tai täynnä tätä vihreää valoa.
Erittely:
Max. Teho: 84W
Syöttöjännite: 100-240V AC
Max. lähtöjännite: 42V
Max. lähtövirta: 2A
Verkkotaajuus: 50-60Hz
Hyötysuhde (kuormituksessa): >=85 %
Aaltoilu: <=1%*Vo
Lämpötila-alue: 0-45'C< br>Suhteellinen kosteus: <65 %
koko: 13x5x3cm (5,3x1,2 tuumaa)
Huomautuksia:
1. Väripoikkeama voi olla erilainen eri näyttöasetusten vuoksi.
2.Annamme sinulle parhaan tuotteen ja palvelun, jos sinulla on ongelmia, ilmoita meille, ratkaisemme ongelman mahdollisimman pian. Kiitos paljon.
Pakkaus sisältää:
1XPower-sovitin
Artikkelin numero
5a0ccfbd-24d9-4bd2-b978-8a2f22dd0310
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
36V 2A laturi 42V 2A akkulaturi 100-240V tulo litium Li-ion laturi 36V kaksipyöräiselle sähköpyörälle
21,00 €
21,00 €
Ke, 9 heinä - ti, 15 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tarjouksia sinulle
36V 2A laturi 42V 2A akkulaturi 100-240V tulo litiumi-ioni laturi 36V kaksipyöräiselle sähköpyörälle
19,63 €
1 pari Ebike-akun virranpurkausliitin 5-nastainen uros- ja naarasakkuvirtapistoke Hailongille
16,00 €
42V 2A akun laturi DC5.5x2.5 pikalataus universaali 36V litium-akulle 100-240V EU - pistoke
24,48 €
OTB laturi Microsoft Surface PRO 3 / PRO 4 12V 2,58A
31,90 €
Huippumyyjä luokassa
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series Blind Box 17 cm Vinyylihahmo | Keräilyhahmo | Designer-lelu | Alkuperäinen tuote
19,70 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,43 €
1 kpl LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmot Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 sx 1 Single pack
12,60 €
Laadukas uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen sx
14,43 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu | Alkuperäinen tuote
21,90 €
1 kpl LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) 1 1ZZ 1 Single pack
14,48 €
Uusi siimapää puutarhatrimmeriin, nylon monitoimileikkurin lisävarusteet Chain trimmer head
13,17 €
POP MART Labubu The Monsters Big into Energy 17 cm
21,90 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
22,93 €