280 ml vintage täytettävä Barber tyhjä suihkepullo hiustenhoitoon (vihreä)
28,00 €
28,00 €
Ti, 15 huhti - ti, 22 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
1, Korkealaatuinen ABS-materiaali on kestävä pitkäaikaiseen käyttöön. 2、Sen tiiviisti suljettu suutin suihkuttaa pitkän virran tai hienon sumun, mikä on erittäin kätevä käyttää. 3、Ainutlaatuisen muotoilun omaava suihkupää on mukava ottaa kiinni ja helppokäyttöinen. 4、Vintage-tyyli ja neljä erilaista tyyppiä valittavaksi. 5、Sopii kotitalouskäyttöön ja ammattimaisiin kampaamoihin.Ominaisuudet:
- Korkealaatuinen ABS-materiaali on kestävä pitkäaikaiseen käyttöön.
- Sen tiiviisti suljettu suutin suihkuttaa pitkän virran tai hienon sumun, mikä on erittäin kätevä käyttää.
- Ainutlaatuisen muotoilun omaava suihkupää on mukava ottaa kiinni ja helppokäyttöinen. span>
- Vintage-tyyli ja neljä erilaista tyyppiä valittavaksi.
- Sopii kotitalouskäyttöön ja ammattimaisiin kampaamoihin.
Tekniset tiedot:
Kunto: 100 % upouusi
Materiaali: ABS
Valinnainen väri: Ruskea, Musta, Läpinäkyvä, Vihreä
Kapasiteetti: 280ml
Pakkauslista:
1 x tyhjä suihkepullo
Asiakkaat ovat ensisijainen prioriteettimme. Jos havaitset ongelmia tuotteesi kanssa sen vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai virheellisiä määriä, ota yhteyttä välittömästi. Pyrimme tarjoamaan sinulle parhaan mahdollisen asiakaspalvelun.
Paino, kilo
0.1
Artikkelin numero
db406656-3335-4770-8965-326c544c35a2
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
280 ml vintage täytettävä Barber tyhjä suihkepullo hiustenhoitoon (vihreä)
28,00 €
28,00 €
Ti, 15 huhti - ti, 22 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa Pages 35-39
16,38 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) PA
14,00 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €
Vaihtolaturi 45W Macbook Air A1465 A1436 A1466 A1435
19,00 €
Longchamp-laukun muuntamisvarusteet, ilmainen minilaukun rei'itys, olkahihna, minilaukku, ruskea-kulta Brown-gold
16,11 €
Laihdutus pohjalliset jalkahieronta, magneettiterapia
12,00 €
Kolesterolimittarit, Kotilipidianalysaattori, Kokonais-kolesterolille, HDL-kolesterolille/triglyserideille Tc/hdl-mittari (väri: T
24,34 €
4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm Silver
11,99 €