23cm 52-nastainen jatkokaapeli Quadlock-liittimellä, radiojohtosarja A1 A3 A4 A5 A6 -malleihin As Shown
28,00 €
28,00 €
To, 10 heinä - ke, 16 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
2. Yhteensopiva: Radiojohtosarjan vaihtoehto malleille , Fabia, Superb, ja useille muille.
3. Huipputeho: 23 cm:n pituinen auton radiojohtosarja on riittävän pitkä joustavaan käyttöön, ja se tarjoaa suuren tiedonsiirtonopeuden ilman äänenlaadun heikkenemistä.
4. Johtosarja: Jatkokaapeli on valmistettu laadukkaasta ABS-materiaalista, joka on lämmönkestävä, kulutusta kestävä, suorituskykyinen ja pitkäikäinen.
5. Nopea asennus: Sopii lähes kaikkiin ajoneuvoihin, joissa on virtapistokkeella varustettu liitin. Kiinnitä vain jatkettu virtapistokkeella varustettu pistoke radioon.
Tuotetyyppi: Jatkokaapeli
Sopivuus:
Sopii malliin A1 (8X), valmistusvuosi 2010 alkaen
Sopii malliin A3 (8V), valmistusvuosi 9/2012 alkaen
Sopii malliin A4 (B9), valmistusvuosi 2015 alkaen
Sopii malliin A5 (8T), valmistusvuosi 11/2011 alkaen
Sopii malliin A6 (C7), valmistusvuosi 2011 alkaen
Sopii malliin A7 Sportback (4G), valmistusvuosi 2010 alkaen
Vaihtoehto mallille , valmistusvuosi 2013 alkaen
Vaihtoehto mallille Fabia, valmistusvuosi 11/2014 alkaen
Vaihtoehto mallille Superb, valmistusvuosi 6/2015 alkaen
Vaihtoehto mallille , vuosi 2015 alkaen
Eri tuote-erien vuoksi ulkonäkö voi vaihdella, mikä ei vaikuta käyttöön.
Väri: Kuten kuvassa
Materiaali: Muovi
Pituus: noin 23 cm
Pakkauksen sisältö:
1 x jatkokaapeli
Pakkauksessa on vain yllä mainitut tuotteet, muut tuotteet eivät sisälly toimitukseen.
Huomautus: Valon heijastuminen ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että tuotteen väri kuvassa poikkeaa hieman todellisesta väristä. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Väri
As Shown
Artikkelin numero
20925016-120d-45d2-87d3-4ec012a3e8e4
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
23cm 52-nastainen jatkokaapeli Quadlock-liittimellä, radiojohtosarja A1 A3 A4 A5 A6 -malleihin As Shown
28,00 €
28,00 €
To, 10 heinä - ke, 16 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,43 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
22,93 €
Laadukas 6 kpl 3.0 Monster Jännittävä Plysh Nukkekauppa Sokkolaatikko (Satunnainen Väri) 6 kpl LABUBU 3.0
49,92 €
Laadukas uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen sx
14,43 €
1 kpl LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmot Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 sx 1 Single pack
12,60 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series Blind Box 17 cm Vinyylihahmo | Keräilyhahmo | Designer-lelu | Alkuperäinen tuote
19,70 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu | Alkuperäinen tuote
21,90 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
14,49 €
Aikaisempi alin hinta:
16,59 €
Lamine Yamal 19 Barcelona 24-25 Kotipaita Uusin Jalkapallopaita Aikuisten ja Lasten Uudelle Kaudelle Kids 24(130-140cm)
16,60 €