20AWG pehmeä silikoninen elektroninen kaapeli punainen ja musta johto RC-autoon (1 metri punainen 1 metri musta)
20,00 €
20,00 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Tämä tuote on valmistettu korkealaatuisesta materiaalista, mikä tekee siitä kestävän ja ympäristöystävällisen. Samanaikaisesti silikonieristeen ansiosta tämä tuote kestää korkeita lämpötiloja ja on erittäin joustava ja pehmeä. Vakaan suorituskyvyn ansiosta silikonijohto kestää suuren virran pitkään. Se sopii kaikenlaisiin RC-malleihin ja on erittäin kätevä ja hyödyllinen.
Ominaisuudet:
1. Tinattu kuparijohdin, hapettumaton, hyvä johtavuus.
2. Eriste on valmistettu silikonista, mikä tekee kaapelista joustavan ja tarjoaa lisäsuojaa.
3. Kaapeli kestää korkeita lämpötiloja ja on erittäin joustava ja pehmeä.
4. Sopii kaikenlaisiin RC-malleihin ja on erittäin kätevä ja hyödyllinen.
5. Hyvä pieni lahja ystävillesi, jotka pitävät DIY RC-automalleista.
Tekniset tiedot:
Kunto: 100% uusi
Johdinmateriaali: Tinattu kupari
Eristemateriaali: Silikoni
Johdinnumero: 20AWG
Väri: Musta ja punainen
Pituus: Kumpikin 1 metri
Ulkohalkaisija: noin 1,8 mm / 0,07 tuumaa
Lämpötila-alue: -60 ℃ - +200 ℃
Nimellisjännite: 600V
Testijännite: 2000V
Maksimivirta: 13,87A
Johtimen vastus: 62,5 ohmia / km
Pakkauksen paino: 18g
Paketti sisältää:
2M 20AWG kaapeli (1 metri punainen + 1 metri musta)
Huomautuksia:
1. Salli 1-3 cm virhe manuaalisen mittauksen vuoksi. Kiitos ymmärryksestäsi.
2. Näyttöjä ei ole kalibroitu samalla tavalla, kuvissa näkyvä tuotteen väri saattaa poiketa hieman todellisesta kohteesta. Ota todellinen tuote standardiksi.
Tuotenro
38df1a50-8854-4052-9c45-e69eb0264ce4
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
20AWG pehmeä silikoninen elektroninen kaapeli punainen ja musta johto RC-autoon (1 metri punainen 1 metri musta)
20,00 €
20,00 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus