2-Pakkaus - Täytettävä hajuvesipullo / Suihkepullo - 5 ml_jar Svart black
21,80 €
21,80 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ma, 16 marras - pe, 20 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
5 ml:n tilavuudellaan tämä hajuvesipullo on suunniteltu sisältämään juuri sopivan määrän hajuvettä pitämään sinut raikkaana koko päivän. Älykkään venttiilitäyttöjärjestelmän avulla voit helposti täyttää pullon ilman roiskeita, joten vältyt sotkulta ja vaivalta. Sen kevyt ja kestävä rakenne tekee siitä ihanteellisen matkoille, ja se sopii täydellisesti käsilaukkuun, meikkipussiin tai jopa taskuun.
Olitpa lähdössä matkalle tai haluat vain huomaamattoman tuoksuratkaisun arkeen, tämä hajuvesipullo on ehdoton. Sitä on saatavana useissa tyylikkäissä väreissä, jotka sopivat tyyliisi, ja se on hyväksytty lentomatkoille nestemääräysten mukaisesti. Sano hyvästit raskaille hajuvesipulloille ja nauti siitä, että sinulla on aina tunnusomainen tuoksusi käden ulottuvilla!
- Sopii täydellisesti käsilaukkuun, meikkipussiin tai taskuun
- Venttiilitäyttöjärjestelmä helpottaa täyttämistä ilman roiskeita
- Materiaali: Metalli, muut materiaalit
- Koko: n. 8 cm
- Tilavuus: 5 ml
- Määrä: 2 pulloa
- Väri: Valitse sininen, punainen, pinkki, musta, monivärinen (satunnainen)
- Kestävä muotoilu päivittäiseen käyttöön
- Kevyt ja kompakti muotoilu
- Täyttää lentoyhtiöiden nestemääräykset
Väri
Svart
Koko
black
Tuotenro
ec6a3c57-cd8a-4357-8060-ed5ff0145a72
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
2-Pakkaus - Täytettävä hajuvesipullo / Suihkepullo - 5 ml_jar Svart black
21,80 €
21,80 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ma, 16 marras - pe, 20 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa