2 Pakkaa Jääkaapin Lämpömittaria, Digitaalinen Pakastin/Jääkaappi Lämpömittari
21,38 €
21,38 €
Ma, 16 kesä - pe, 20 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
KAKSOISKAITOINEN - lämpötila-alue: -20 °C - 50 °C (-4 °F - 122 °F), tarkkuus: ±2 °F (±1 °C); jääkaapin lämpömittarissa on Min/Max-toiminto, joten sitä voidaan käyttää paitsi jääkaapissa ja pakastimessa, myös yleisenä lämpömittarina sisä- tai ulkokäyttöön.
KOUKKU SEISOMISTA TAI RIPUSTAMISTA VARTEN - tässä pakastinlämpömittarissa on taitettava koukku, jota voidaan käyttää näytön ripustamiseen jääkaapin ja pakastimen hyllyyn tai vapaasti seisomaan.
°C/°F VAIHTOKELPOINEN & Min/Max - tätä pakastinlämpömittaria on helppo käyttää 3 painikkeella, paina vain päälle/pois-painiketta kytkeäksesi lämpömittarin päälle/pois. Paina °C/°F-painiketta valitaksesi Celsiuksen tai Fahrenheitin, kun käynnistät lämpömittarin uudelleen, maksimi/minimi-lämpötila nollataan myös.
Mini VEDENKESTÄVÄ SUUNNITTELU - vedenkestävä rakenne, taso IPX3, kestää jääkaapin tai pakastintilan kosteutta, kestävämpi ja turvallisempi, ja mini-suunnittelu ei vie liikaa tilaa jääkaapista.
Artikkelin numero
6691f5c2-d959-4a12-9e0f-fe3b67678c35
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
2 Pakkaa Jääkaapin Lämpömittaria, Digitaalinen Pakastin/Jääkaappi Lämpömittari
21,38 €
21,38 €
Ma, 16 kesä - pe, 20 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
POP MART LABUBU The Monsters Etciting Macaron Pehmolelut Figuurilelu Blind BoX&[D] lychee berry
28,00 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Kaasutin Kaasutinsarja Briggs Stratton 300e 450e 500e 550e 575e 600e Moottoriin
20,29 €
2 kpl PS4-ohjaimia DoubleShock langattomat Playstation 4:lle
25,99 €
36V 30Ah Suuritehoinen 10s3p Li-ion Monipistoke Akku 350W 500W Monikäyttöinen Js Bullet-SM
62,00 €
144* Kasvolaastari Anti-ryppylaastari Kohottava Kiinteyttävä Rypyt F
15,20 €
Super hiljainen pumppu Lay Z Spa -impellerille, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
14,50 €