2-pakka iPhone 15 PRO Max - Anti-Shock 9D keraaminen panssarilasi Transparent transparent
21,00 €
21,00 €
Pe, 25 syys - to, 1 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tutustu vastaaviin
Tuotekuvaus
Sopii:
iPhone 15 PRO Max
9D keraaminen panssarilasi on täydellinen ratkaisu kaikille, jotka haluavat yhdistää kalvon ja lasin puhelimeensa! Käytetty 9D-tekniikka varmistaa näytön täyden suojan koko pinnalta. 9D keraamisten lasien paksuus on 0,33 mm, minkä ansiosta ne ovat erittäin läpinäkyviä ja herkkiä kosketukselle.
Kaikissa 9D keraamisissa panssarilaseissa on liimaa koko pinnallaan, minkä ansiosta ne kiinnittyvät täysin näyttöihin.
Väri
Transparent
Koko
transparent
Tuotenro
76023cd2-6ae3-4989-8499-6f4324a3895f
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
2-pakka iPhone 15 PRO Max - Anti-Shock 9D keraaminen panssarilasi Transparent transparent
21,00 €
21,00 €
Pe, 25 syys - to, 1 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa