2 kpl – Sähköiset suola- ja pippurimyllyt
26,75 €
26,75 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Tehokas sähköinen suola- ja pippurimylly, täydellinen jokapäiväiseen ruoanlaittoon ja juhlallisiin illallisiin, joissa aika ja tarkkuus ovat olennaisia.
Nämä elegantit myllyt on varustettu edistyksellisellä keraamisella jauhatusmekanismilla, joka on hellävarainen mausteillesi, kestävä ja vapaa haitallisista aineista. Ainutlaatuinen painovoimalla toimiva teknologia mahdollistaa pippurinjyvien ja muiden mausteiden jauhamisen yhdellä kädellä, kallistamalla myllyä aktivoidaksesi ja maustaaksesi ruokasi hetkessä.
Hienous piilee yksityiskohdissa: säädettävästä jauhatuspaksuudesta, jonka avulla voit valita hienon ja karkean jauhatuksen välillä, älykkääseen LED-valaistukseen, joka aktivoituu automaattisesti, kun kallistat myllyä. Tämä ominaisuus parantaa näkyvyyttä ja keittiösi estetiikkaa.
- Keraaminen jauhatusmekanismi
- Automaattinen LED-valaistus
- Materiaali: ABS, PS, ruostumaton teräs, keramiikka
- Koko: 20 x 6.5 x 6.5 cm
- Säiliön tilavuus: 50 ml
- Virtalähde: 6x AAA per mylly (ei sisälly)
Tuotenro
9a163b92-0375-47c7-9e01-9f5b476e57f8
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
2 kpl – Sähköiset suola- ja pippurimyllyt
26,75 €
26,75 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus