2 kpl Ammattimainen ruusujen ja kukkien piikkien ja lehtien poistaja
26,32 €
26,32 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Konepestävä
YKSI KOKO SOPII USEIMMILLE -- 80 % polyesteriä, 10 % puuvillaa ja 10 % elastaania, mukavat ja erinomaisen joustavat; sopivat jalkoihin aina miesten kokoon 47 (EU-koko 13) asti
ELÄIN-COSPLAY -- Lisää hauskuutta eläin-cosplay-juhliin, välttämätön asuste eläinten ystäville; pukeudu päästä varpaisiin
LOISTAVA PILALAHJA -- niin realistiset, aivan kuin oikeat eläimen tassut; ehdoton lahjakassiin ja naurattaa kaikkia juhlissa; ihanteelliset lahjat pikkujouluihin, white elephant -juhliin, vuosipäiville, polttareihin tai muihin erityispäiviin
HUOMIOTA HERÄTTÄVÄT -- Nämä sukat saavat jalkasi näyttämään eläinten tassuilta, erittäin hauskaa; tai se on loistava tapa tehdä pilaa
ERI KUOSEJA -- Tarjoamme monenlaisia eläintassusukkia: koiria, kissoja, seeproja, dinosauruksia, kotkia, jääkarhuja jne. Ja lisää uusia malleja on tulossa
Tuotenro
1e9d4362-e0bd-411e-b559-6f8af8045499
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
2 kpl Ammattimainen ruusujen ja kukkien piikkien ja lehtien poistaja
26,32 €
26,32 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus