2 kpl 50 mm timanttihiomakiekon pyöreä levy sähköiseen monitoimiseen teroittimeen hiomiseen
12,00 €
12,00 €
Ke, 11 kesä - ti, 17 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Hyvä muodon säilyvyys, vahva hiomakapasiteetti, tarkka koneistus ja korkea hiomatehokkuus.
Käyttö: puuntyöstö, teollisuus jne. Sopii pääasiassa pieniin sivuhiomakoneisiin, hiomakoneisiin.
Sopii tarkkaan koneistukseen, korkeaan tuotantotehokkuuteen, kovamateriaalien käsittelyyn, korkeaan hiomanopeuteen ja laajaan käyttöalueeseen.
Käytetään laajasti rakennusteollisuudessa vahvistusrautojen, raudoitusrautojen, ulkonevien osien tai kaikkien nopeasti poistettavien tai trimmattavien esineiden leikkaamiseen.
Tekniset tiedot:
Väri: Kuten kuvassa
Materiaali: Hiekkapaperi
Pakkauksen sisältö:
2 * Timanttihiomakiekko
Vain edellä mainittu pakkauksen sisältö, muita tuotteita ei sisälly.
Huomautus: Valo ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa kohteen värin kuvassa hieman erilaiseksi kuin todellisuudessa. Mittauksen sallittu virhe on +/- 1-3 cm.
Artikkelin numero
d5201054-005d-497c-8db5-d7497e926441
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
2 kpl 50 mm timanttihiomakiekon pyöreä levy sähköiseen monitoimiseen teroittimeen hiomiseen
12,00 €
12,00 €
Ke, 11 kesä - ti, 17 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
Pakkaus, jossa 24 vaihtoterää Bosch Durablade Art 23-18 LI Art 26-18 LI -ruohonleikkureihin, vihreä.
8,99 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
2024 Pop Mart Labubu the Monsters Have a Seat Pehmolelu, Sokkolaatikko, Satunnainen Väri --Perfet Second Generation
14,00 €
Aikaisempi alin hinta:
32,00 €
(Pääsiäiskampanja) Korkealaatuinen 6 kpl POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkelaatikko (Satunnainen väri)
38,00 €
Langaton Bluetooth-magneettikamera 2024, kameranäytön seuranta Kotikamerajärjestelmä
14,31 €
2 kpl PS4-ohjaimia DoubleShock langattomat Playstation 4:lle
25,99 €
POP MART Labubu The Monsters Big into Energy 17 cm
20,90 €
48-pakkaus miesten partaterän teriä, yhteensopivat terät Fusion 5 -höylille 48 packs
22,05 €
Dementiakello Alzheimerin kello Suuri digitaalinen kalenterikello Seniorille, kello päivällä ja päivämäärällä F(7 tuumaa)
36,00 €