2-kanavainen relemoduuli optoerottimella, korkean ja matalan tason liipaisin (12 V)
15,00 €
15,00 €
To, 25 kesä - ti, 30 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tervetuloa myymäläämme!
1、Moduulissa on korkealaatuiset releet normaalilla liitännällä ja maksimikuormalla: AC 250V/10A, DC 30V/10A.
2、Käyttää SMT-optoerotinta, jolla on vahva ohjauskyky ja vakaa suorituskyky; liipaisuvirta on 5mA.
3、Moduuleja voidaan liipaista asettamalla korkea tai matala taso johdinhyppyjohdon avulla.
4、Vikasietoinen rakenne, vaikka ohjausjohto katkeaisi, rele ei liiku.
5、Liitäntä on suunniteltu käyttäjäystävälliseksi. Kaikki liitännät voidaan liittää suoraan liittimen kautta, mikä on erittäin kätevää.
Ominaisuus:\r
\r
\r
Moduulissa on korkealaatuiset releet normaalilla liitännällä ja maksimikuormalla: AC 250V/10A, DC 30V/10A. \r
\r
\r
Käyttää SMT-optoerotinta, jolla on vahva ohjauskyky ja vakaa suorituskyky; liipaisuvirta on 5mA; \r
\r
\r
Moduuleja voidaan liipaista asettamalla korkea tai matala taso johdinhyppyjohdon avulla. \r
\r
\r
Vikasietoinen rakenne, vaikka ohjausjohto katkeaisi, rele ei liiku. \r
\r
\r
Liitäntä on suunniteltu käyttäjäystävälliseksi. Kaikki liitännät voidaan liittää suoraan liittimen kautta, mikä on erittäin kätevää. \r
\r
\r
Varustettu 4 kiinteällä ruuvinreiällä, helppo asentaa. \r
\r
\r
\r
Tekniset tiedot:\r
Käyttöjännite: 5V, 12V, 24V(Valinnainen )\r
Maksimikuorma: AC 250V/10A; DC 30V/10A\r
Kanava: 2\r
Tuotteen mitat: 50*41*18.5mm / 2*1.6*0.7in\r
Virran merkkivalo: Vihreä\r
Releen valo: Punainen\r
\r
Piirilevyn väri: Punainen \r
\r
\r
\r
\r
\r
Pakkausluettelo:\r
1 * Relemoduuli\r
\r
Huomautus:\r
Moduulin liitäntä:\r
1. DC+: Kytke virtalähteen positiivinen napa\r
2. DC-: Kytke virtalähteen negatiivinen napa\r
3. IN1:1 signaalin liipaisinliitin, voi asettaa korkean tai matalan tason ohjausreleen imeytymisen\r
4. IN2:2 signaalin liipaisinliitin, voi asettaa korkean tai matalan tason ohjausreleen imeytymisen\r
\r
Releen ulostulo:\r
1. NO1: 1-kanavainen rele avaa yleensä liitännän. Rele on jousitettu ennen imeytymistä ja oikosuljettu COM1:n kanssa imeytymisen jälkeen.\r
2. COM1: 1-kanavainen releen yhteinen liitäntä\r
3. NC1: 1-kanavainen rele normaalisti suljettu liitäntä, oikosulku COM1:n kanssa ennen releen imeytymistä, jousitus imeytymisen jälkeen\r
4. NO2: 2-kanavainen rele avaa usein liitännän. Rele on jousitettu ennen imeytymistä ja oikosuljettu COM2:n kanssa imeytymisen jälkeen.\r
5. COM2: 2-kanavainen releen yhteinen liitäntä\r
6. NC2: 2-kanavainen rele normaalisti suljettu liitäntä, oikosulku COM2:n kanssa ennen releen imeytymistä, jousitus imeytymisen jälkeen.\r
\r
Korkean ja matalan tason liipaisimen valitsin:\r
1. S1 on korkean ja matalan tason liipaisimen valinta 1-kanavaiselle releelle.\r
2. S2 on korkean ja matalan tason liipaisimen valinta 2-kanavaiselle releelle.\r
3.com ja matala oikosulku, vastaava rele on matalan tason liipaisin, com ja korkea oikosulku on korkean tason liipaisin.
Jos havaitset tuotteessa ongelmia tuotteen vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai virheellisen tuotemäärän, ota meihin yhteyttä välittömästi. Teemme parhaamme tarjotaksemme sinulle tyydyttävää myynnin jälkeistä palvelua.
Tuotenro
1ef4fba4-f7e2-429d-9b11-fa52f6796feb
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
2-kanavainen relemoduuli optoerottimella, korkean ja matalan tason liipaisin (12 V)
15,00 €
15,00 €
To, 25 kesä - ti, 30 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
23,70 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
18,00 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,73 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
2 kpl Antistaattinen karvanpoistokäsine – Uudelleenkäytettävä ja pestävä käsine lemmikkien karvojen poistoon matoilta, sohvilta ja huonekaluilta
9,39 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
10,50 €
Ruohonleikkurin kaasutin 799583 Briggs & Stratton 300E 450E 500E OVH 125cc 140cc moottoreille 08P502 09P602 -sarja Korvaa 591160 595656 591979 593261
13,46 €
Käynnistyskaapeli ruohonleikkurille/jyrsimelle (sopii myös muiden valmistajien tuotteisiin)
16,44 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
18,50 €
E11-sertifioitu turvavyön jatke (2 kpl) Universaali turvavyön jatke autoon - 25 cm
17,00 €