2-in-1 nanolasinen jalkaviila pedikyyriin - tiheä kovettumien poistaja sileille jaloille[ZHE]
15,11 €
15,11 €
Ti, 25 elo - ma, 31 elo
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
INNOVATIIVISET NANOLASISEN JALANRAAPIMET - Lasiset jalanraapimet on valmistettu tiheästä ja hienosta nanolasista, joka takaa täysin turvallisen, nopean ja erittäin luotettavan kaikkien kuolleiden ihosolujen poiston ja mahdollistaa turvallisen steriloinnin, estäen korroosiota. Tukeva rakenne, joka ei helposti hajoa ja jolla on pitkä kestävyys. Ergonominen muotoilu, joka on mukavampi käyttää.
TERÄN MUOTOINEN MUOTOILU - Upean ergonomisen terän muodon ansiosta kovettumien poistotyökalumme istuvat täydellisesti käteen! Täydellinen koko on suunniteltu ihmisen estetiikan mukaan, ja kevyt kahva mahdollistaa helpon työskentelyn ja tarjoaa nopean, upean sileyden.
PAREMPI KUIN MIKÄÄN SÄHKÖVIILA - Säästä itsesi kalliiden vaihtoterien ostamisen vaivalta! Laadukas lasinen jalkaviilamme on kestävä, kevyt, vakaa ja vedenpitävä. PAREMPI KUIN MIKÄÄN RUOSTUMATTOMASTA TERÄKSESTÄ VALMISTETTU VIILA, HIILLIKIVI - Nanolasipinta on hienompi kuin ruostumaton teräs. 2-in-1-muotoilu yhdistää kaksipuoliset jalkaviilaominaisuudet yhdeksi. Se on hellävarainen eikä vahingoita jalkojasi.
AMMATTIMAISET PEDIKYYRIVIILAT KANTAPÄILLE - Tätä pedikyyrisettiä voidaan käyttää märillä jaloilla tai märässä tilassa, poistaen kuollutta ihoa, kovettumia ja kovaa ihoa. Anna jalkojesi tulla jälleen lapsenomaisen pehmeiksi, sileiksi ja kauniiksi.
Tuotenro
e4433f35-b293-480d-a0a5-9635c960bf80
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
2-in-1 nanolasinen jalkaviila pedikyyriin - tiheä kovettumien poistaja sileille jaloille[ZHE]
15,11 €
15,11 €
Ti, 25 elo - ma, 31 elo
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
3 kpl Rosmariinishampoota hiusten paksuuteen - Volyymia antava ja vahvistava koostumus hydrolysoidulla keratiinilla, vähentää katkeilua ja tekee hiuksista täyteläisemmät
28,41 €
Aiempi alin hinta
29,39 €
Smoochea väriä vaihtava nestemäinen meikkivoide - 30ml
17,48 €
Aiempi alin hinta
20,93 €
3 kpl partakoneen teriä, jotka ovat yhteensopivia Philips Oneblade Replacement -laitteen kanssa
16,49 €
Aiempi alin hinta
16,99 €
2-pakkainen geelivarvaslevitin | Hallux Valgus -varvaserotin valkoinen
10,99 €
Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
33,68 €
Aiempi alin hinta
52,69 €
K18 AirWash Kuivashampoo 118ml/4 oz - 1 kpl
25,52 €
Aiempi alin hinta
28,39 €
2026 Uudet Hyggear silikoniset varvaserottimet, Hygear varvaserottimet päällekkäisille varpaille, jalkojen korjaaja, pehmeät ja hengittävät varvaserottimet White
26,81 €
5% Volufiline PDRN Pink Collagen Multi Volume Balm Stick 10g, Ryppyjä ehkäisevä kiinteyttävä elvyttävä täyteläistävä kiinteä kasvojen seerumipuikko matkakäyttöön
18,00 €
Squishy-lelut 25 kpl:n setti, Dumpling-stressipallo puristuslelu, pallot ja glitterhahmot, aistilelu höyrytyslaatikolla, kaikenikäisille
42,50 €
2026 Revitalash Advanced Eyelash Serum 3.5ml Ravitseva koostumus täyteläisemmille, paksummille ja vahvemmille luonnollisille ripsille A 2ps
36,49 €