180 kpl 10-20 mm suuria turvasilmiä ja turvaneniä virkattuihin eläimiin, kromaattisia muovisia nappisilmiä ommeltavaksi aluslevyillä
39,39 €
39,39 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Eri kokoja: nuken turvasilmien koot ovat erikseen 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm, 18 mm, 20 mm, ja jokaista kokoa on 10 kappaletta. Kolmionmuotoisen turvanenän koot ovat erikseen 9 mm, 11 mm, 14 mm, jokaista kokoa 10 kappaletta. Jokaisessa silmässä ja nenässä on sopivan kokoinen aluslevy, joka voidaan helposti asentaa ja käyttää käsin.
Laadukas materiaali: nämä kromaattiset muoviset nuken silmät ja nenät on valmistettu korkealaatuisesta muovista ja ne on hiottu hienosti. Pinta on sileä ja kiiltävä, eikä se vaurioidu helposti.
Tee-se-itse-nuket: sinun tarvitsee vain kiinnittää aluslevyt turvareikien takana oleviin ruuveihin ja kiinnittää ne tiukasti paikalleen. Aluslevyt estävät silmien ja nenän putoamisen. Prosessi on yksinkertainen ja lopputuote näyttää hyvältä. Se on ihanteellinen valinta tee-se-itse-harrastajalle.
Laaja käyttö: turvasilmät ja -nenät ovat ihanteellisia työkaluja tee-se-itse-nukkeihin ja -askarteluihin. Nämä täytettyjen eläinten askartelusilmät sopivat nukeille, täytetyille eläimille tai jouluaskarteluihin. Kirkkaat silmät tekevät tee-se-itse-nukeistasi eläväisempiä.
Tuotenro
26a6a2bb-1113-41a5-b7e9-b26603d304b2
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
180 kpl 10-20 mm suuria turvasilmiä ja turvaneniä virkattuihin eläimiin, kromaattisia muovisia nappisilmiä ommeltavaksi aluslevyillä
39,39 €
39,39 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus