177510D050 Moottorin imuputki Toyota Corolla VOLTZ 2002-2008 -malleihin Black
50,47 €
50,47 €
To, 12 marras - ke, 18 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
2. Suunniteltu suoraan asennukseen; prosessi on nopea ja yksinkertainen, minimoiden tehokkaasti ajoneuvon seisokkiajan.
3. Tässä ilmanottoletkussa on erinomaiset tiivistysominaisuudet, jotka estävät tehokkaasti ilmavuodot.
4. Tuote on läpikäynyt tiukat testit varmistaakseen, että moottori säilyttää optimaalisen toimintakyvyn, mikä parantaa ajoturvallisuutta.
Tyyppi: Auton osa
Kunto:
Materiaali: Kumi
Väri: Musta
Asennustapa: Suora vaihto
Asennuspaikka: Ilmansuodattimen lähellä
Osanumero: 177510D050
Yhteensopivat mallit: Sopii Toyota Corolla Matrix 2002-2008 ja VOLTZ 2002-2004 (Vain viitteeksi)
Huomautus:
Ennen tilauksen tekemistä, varmista, että ostamasi tuotemalli vastaa tarvitsemaasi mallia; luetellut yhteensopivat mallit ovat vain viitteellisiä. Kiitos ymmärryksestäsi.
Asennusohjeita ei sisälly.
Pakkauksen sisältö:
Moottorin ilmanottoletku*1
Vain yllä mainittu pakkaussisältö, muut tuotteet eivät sisälly.
Huomautus: Valon heijastus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kuvan kohteen väri poikkeaa hieman todellisesta. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Väri
Black
Tuotenro
b7a10e3b-3608-4a21-a68e-0c0a327e0295
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
177510D050 Moottorin imuputki Toyota Corolla VOLTZ 2002-2008 -malleihin Black
50,47 €
50,47 €
To, 12 marras - ke, 18 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa