12V H7 100W Xenon White 6000k Halogeeniautojen ajovalopolttimo Gl
5,0
(1)
5,0
(1)
14,00 €
14,00 €
To, 8 touko - ke, 14 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tuotteen tiedot:
100% upouusi ja korkealaatuinen
Tuotteen nimi: 2 kpl Ultra-valkoiset autojen ajovalopolttimot halogeeni H7 100W
Tarjoaa kirkkaan valkoisen valon
Tarjoaa paremman näkyvyyden ja varmistaa turvallisemmat ajo-olosuhteet
Suora vaihto autoihin, joissa on H7-polttimot
Pieni virrankulutus
Helppo asentaa, plug and replace
Kevyt, pitkäikäinen
Edistyksellinen Xenon-teknologia
Jännite: 12V
Teho: 100W
Väri: Kuten kuvissa näkyy
Elinikä: jopa 10 000 tuntia
Paketin sisältö:
2*Auton ajovalot
Huomautukset: Tuotteen todellinen väri voi poiketa hieman verkkosivustolla näkyvistä kuvista johtuen monista tekijöistä, kuten näytön kirkkaudesta ja valon kirkkaudesta.
Artikkelin numero
0c252c1e-304b-4e7d-afa4-cc87de53436a
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Asiakasarviot
Hugo S
vuosi sitten
12V H7 100W Xenon White 6000k Halogeeniautojen ajovalopolttimo Gl
5,0
(1)
5,0
(1)
14,00 €
14,00 €
To, 8 touko - ke, 14 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tarjouksia sinulle
nbus Ajovalo H7 Led Lo Beam Polttimot LED Chips
12,86 €
4x H7 Led -ajovalopolttimosarja, lähi- ja kaukovalot, 220 W, 60 000 lm, erittäin kirkas, 6000 K, valkoinen, nopea
25,00 €
Philips CL200 Plafond 250mm 10W 1100lm
23,99 €
2 kpl Uusi 12V Eagle Eye LED Päiväajovalo Sumuvalo
15,00 €
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
4-Pack Mercedes-Benz Centrumkåpor – Hjulnav Emblem 75mm Silver Silver - 75mm
10,49 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä - Jännittävä Monster Macarons Vinyl Kasvoinen Pehmo Avaimenperät Taide Keräilyesineet Lelut Lahjat Lapsille Sesame bean
14,10 €
4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm BENZ Blå
11,99 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
6 suodattimen setti MSPA-kylpytynnyreille, Ø106cm - 6 vaihtosuodatinkasettia MSPA-kylpytynnyreille
22,03 €