12 kpl valkoisia sienimäisiä peittoklipsejä, liukumattomat peittoklipsit pitämään peitto paikallaan
19,00 €
19,00 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
To, 19 marras - ke, 25 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Yleistä
Tämä peittoklipsi auttaa pitämään vuodevaatteet paikoillaan ja lisää samalla koristeellisen silauksen. Sen puoliympyrän muotoinen sienimäinen muotoilu yhdistää käytännöllisyyden ja estetiikan jokapäiväiseen käyttöön. Kevyt ja miellyttävä koskettaa, se tarjoaa yksinkertaisen ratkaisun peiton kiinnittämiseen ilman, että se tuntuu raskaalta.
Tuotteen ominaisuudet
- Painikkeella avattava muotoilu, ei magneetteja eikä säteilyä
- Puhdasta puuvillaa oleva sienikiinnike, ihoystävällinen ja mukava
- ABS-pohja, kestävä ja pitkäikäinen
- Helppo kiinnitys: vie neula peiton läpi ja aseta tekstiilinasta sienipainikkeen aukkoon
- Helppo irrottaa painamalla painiketta lukituksen avaamiseksi
- Kevyt vaihtoehto tilaa vieville klipseille tai magneeteille
- Ei vahingoita peittoa helposti eikä vaikuta sen käyttöön
Yhteensopivuus
Yhteensopiva useimpien peittojen, täkkinien, paksujen peittojen, verhojen, lakanoiden, sukkien ja suojapyyhkeiden kanssa.
Käyttö
Soveltuu peiton pitämiseen paikallaan päivittäisessä käytössä ja estämään sen liikkuminen. Voidaan käyttää myös erilaisissa kodin tekstiileissä, ja se vie hyvin vähän tilaa.
Tuotenro
ddf3a2b7-2983-45a2-93f6-e70e4c58784c
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
12 kpl valkoisia sienimäisiä peittoklipsejä, liukumattomat peittoklipsit pitämään peitto paikallaan
19,00 €
19,00 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
To, 19 marras - ke, 25 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus