100 kpl appelsiinipuutikkuja, kaksisuuntainen puinen kynsinauhan työntäjä
16,00 €
16,00 €
Ti, 17 kesä - ma, 23 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
KORKEALAATUINEN: Nämä korkealaatuiset kynsitikut on valmistettu luonnollisesta appelsiinipuusta, joka ei vahingoita ihoasi ja on mukava käyttää.
Kaksisuuntainen kynsitikku: Siinä on terävät päät ja litteät päät. Kärkeä voidaan käyttää kynsilakan puhdistamiseen kynnen ulkopuolelta. Litteä pää sopii erinomaisesti kynsien puhdistamiseen ja kynsinauhojen työntämiseen taaksepäin.
Helppo kuljettaa: Appelsiinipuutikut ovat kevyitä, helppoja kuljettaa matkoilla, voit käyttää niitä kotona ja kauneussalongeissa, sopii manikyyriin ja pedikyyriin, voit myös käyttää niitä omien kynsien tekemiseen.
Arvopakkaus: Pakkaus sisältää 100 kappaletta, mitat noin 4 mm (halkaisija) x 114 mm (pituus)
Välttämättömät työkalut: Korkealaatuiset puutuotteet, ammattimaisten salonkien ja kodin välttämättömät kynsivälineet, voivat olla myös täydellinen lahjavalinta ystäville.
Artikkelin numero
501273f7-d0d2-4323-9ede-a203a467c5ab
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
100 kpl appelsiinipuutikkuja, kaksisuuntainen puinen kynsinauhan työntäjä
16,00 €
16,00 €
Ti, 17 kesä - ma, 23 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
Pakkaus, jossa 24 vaihtoterää Bosch Durablade Art 23-18 LI Art 26-18 LI -ruohonleikkureihin, vihreä.
8,99 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
2024 Pop Mart Labubu the Monsters Have a Seat Pehmolelu, Sokkolaatikko, Satunnainen Väri --Perfet Second Generation
14,00 €
Aikaisempi alin hinta:
32,00 €
Langaton Bluetooth-magneettikamera 2024, kameranäytön seuranta Kotikamerajärjestelmä
14,31 €
2 kpl PS4-ohjaimia DoubleShock langattomat Playstation 4:lle
25,99 €
POP MART Labubu The Monsters Big into Energy 17 cm
20,90 €
48-pakkaus miesten partaterän teriä, yhteensopivat terät Fusion 5 -höylille 48 packs
22,05 €
Dementiakello Alzheimerin kello Suuri digitaalinen kalenterikello Seniorille, kello päivällä ja päivämäärällä F(7 tuumaa)
36,00 €
Set 5 kpl CR2477-nappiparistoja CR 2477-nappiparistoja 3V litiumparistoja tee-se-itse-projekteihin ja askarteluun
10,00 €