10 kpl Puinen Nopan Sarja - Standardi 16mm 6-sivuinen - Täydellinen Boa:lle
22,28 €
22,28 €
Pe, 25 syys - ke, 30 syys
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Koko 16mm
Kappalemäärä 10
Muoto Heksadroni
Ensiluokkaiset puiset nopat, jotka on valmistettu kestävistä materiaaleista pitkäaikaiseen käyttöön
Standardi 16 mm:n koko selkeällä ja helposti luettavalla numeroinnilla maksimaalisen pelimukavuuden takaamiseksi
Ympäristöystävällinen ja kestävä vaihtoehto muovisille nopille, ei sisällä haitallisia kemikaaleja
Näiden puisten noppien ajaton muotoilu lisää ripauksen eleganssia mihin tahansa peliympäristöön, mikä tekee niistä loistavan lahjan lautapeliharrastajille tai keräilijöille.
Tuotenro
e67f1bac-4c1d-4013-8256-abf4dcd173f6
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
10 kpl Puinen Nopan Sarja - Standardi 16mm 6-sivuinen - Täydellinen Boa:lle
22,28 €
22,28 €
Pe, 25 syys - ke, 30 syys
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa