1 sarja tuulilasinpesusuuttimien sarja 76810-TK8-A01 pesusuutin ja nesteputki liittimillä Hondaan
16,99 €
16,99 €
Aiempi alin hinta
21,24 €
Pe, 9 loka - to, 15 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
[Toiminto] Käytetään lian/lian poistamiseen automaattisten autopesujen tai lumen tai jään poiston aikana. Vaihdettavien pesuletkujen ja liittimen ansiosta tämä tuulilasinpesusuutinsarja voi suihkuttaa tiheää vesisumua, yrittää saada vettä jokaiseen nurkkaan, jotta tuulilasisi näyttää puhtaalta, palauttaa selkeän näkymän, mikä voi edistää ajoturvallisuutta, pidentää tehokkaasti pyyhkijänsulan käyttöikää.
[Ominaisuus] Pesusuutin ja liitin ovat kiinteää muovirakennetta, sisältävät kevyen ja kestävän rakenteen varmistaakseen nopean ja vakaan asennusnopeuden, vedenpitävän, hajuttoman, korroosionkestävän ja pölynkestävän, mikä pidentää käyttöikää.
Tyyppi: Tuulilasinpesusuuttimien sarja
Valmistajan osanumero: 76810-TK8-A01
Osanumero 76810-TK8-A01, 76810TK8A01.
Reiän halkaisija: 4mm/0.16inch
Koko: 30 x 35mm/1.18inch x 1.38inch (L x K)
Honda Odyssey 3.5L V6-Gas 2011-2017, varustelutasot sisältävät EX EX-L LX Touring Touring Elite
Tarkista vesisäiliön vedenpinta, jos vesi ei suihkua suoraan tuulilasiin.
Jos vesisuihku ei ole tarpeeksi voimakas, tarkista, onko veden ulostulo tukossa vesiputken ikääntymisen vuoksi.
Kuinka vaihtaa tai korjata tuulilasinpesutyökaluja
Avaa konepelti ja muista, miten olemassa oleva letku on reititetty. Merkitse, mihin tulo- ja poistosuuttimet on asennettu.
Tartu suuttimeen liitettyyn letkuun ja vedä se irti.
Vertaa vanhan letkun pituutta uuteen ja säädä uuden pituutta.
Kiinnitä uusi letku pesupumppuun ja suuttimeen alkuperäisellä tavalla.
väri: Musta
Materiaali: muovi
Pakkauksen sisältö:
2 x tuulilasinpesusuutinta
2 x tuulilasinpesuletku (20MM)
4 x tuulilasinpyyhkijän letkuliitin
Vain yllä oleva paketin sisältö, muut tuotteet eivät sisälly.
Huomautus: Valon heijastus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kuvan kohteen väri eroaa hieman todellisesta. Mitta
Tuotenro
b036f589-8e44-4d34-8e51-4129307499e9
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
1 sarja tuulilasinpesusuuttimien sarja 76810-TK8-A01 pesusuutin ja nesteputki liittimillä Hondaan
16,99 €
16,99 €
Aiempi alin hinta
21,24 €
Pe, 9 loka - to, 15 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa