1 kpl Mini 2-in-1 langaton hiiri-näppäimistö EU-versio
36,74 €
36,74 €
Ke, 2 heinä - ti, 8 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
1 kpl Mini 2-in-1 langaton hiiri-näppäimistö EU-versio
Tervetuloa kauppaamme!
Tuotteen ominaisuudet:
1. Saksiliitäntä-näppäin, näppäimet ovat tasaisen vahvat, perinteiseen verrattuna saksiliitäntä-rakenteella on hyvä tuntuma kädessä.
2. Vakaa ja luotettava 2,4G langaton viestintätekniikka, toimii 10 metrin säteellä.
3. Hiiri ja näppäimistö yhdessä, helppokäyttöinen ja nopea.
4. Radanpallo-tekniikka, pyörii vapaasti kahteen suuntaan.
5. Älykäs merkkivalo.
6. * helppo kuljettaa matkoilla tai kotona HTPC:n ja tietokoneen kanssa.
7. · erittäin ohut muotoilu, multimedianäppäimet, radapallo, mukava tuntuma, luotettava, yksinkertainen rakenne.
8. tavallinen 78 näppäimen asettelu, 20 multimedianäppäimen asennus ja resoluutio asetettu 1000 DPI radapallohiirelle.
Käyttäjän näppäimistön vasemmalla puolella on oikea hiiren painike, kätevä kaukosäädin käytössä ja muut, jotka tekevät käyttäjän työpöydän käytöstä helpompaa. Näppäimistön oikeassa alakulmassa on myös vasen hiiren painike sekä vasen ja oikea näppäin ja vierityspyörä.
100% tyytyväisyys - Asiakkaamme ovat etusijalla. Jos löydät tuotteista ongelmia tavaran vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita ja virheellisiä määriä, ota meihin yhteyttä välittömästi. Teemme parhaamme tarjotaksemme sinulle tyydyttävän asiakaspalvelun.
Artikkelin numero
bdc54d10-ed09-4032-840c-e824ffdfa52e
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
1 kpl Mini 2-in-1 langaton hiiri-näppäimistö EU-versio
36,74 €
36,74 €
Ke, 2 heinä - ti, 8 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Pop Mart Labubu The Monsters – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Sokkolaatikko, 17 cm)
19,00 €
Aikaisempi alin hinta:
37,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Yllätyslaatikoita Litchi Mei Mei
13,23 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
1-PACK POP MART Rabbids Monster Jännittävä Macaron Avaimenperälelu Charm
15,00 €
6 kpl FÖR POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Lelu Sokkolaatikko
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
Labubu The Monsters 3.0 – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Laatikko, 15 cm) luck
19,90 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Väri Satunnainen The Self
30,00 €
POP MART Labubu The Monsters – Have a Seat Series Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu | Alkuperäinen tuote
21,90 €
/NC/Labubu The Monsters COCA-COLA Serie -vinyylikasvojen yllätyslaatikko, yllätyshahmot, yksittäinen laatikko (satunnainen laatikko) Coca-Cola -sarja Coca-Cola Series Single pack
17,75 €