1 kpl lihakauppiaan paperia vaaleanpunainen, BBQ kraft paperi alkuperäinen lihakauppiaan paperi
26,32 €
26,32 €
Pe, 9 loka - to, 15 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Käytä lihakauppiaan paperiamme lihan grillaamiseen saavuttaaksesi pehmeän lihan ja rapean kuoren vaikutuksen.
Koostuu 100 % paperista, ei alumiinia, ei pinnoitetta, ei vahaa eikä keinotekoisia lisäaineita, se kestää kosteutta.
Ei ole väliä grillaatko ulkona puutarhassa vai tarjoiletko vieraillesi huolella valmistettua savustettua lihaa tai koristeena paistetuille ruoille.
Lihakauppiaan paperi on suorassa kosketuksessa ruoan kanssa säilyttäen lihan mehut samalla kun höyry pääsee haihtumaan.
Tuotenro
4815fab6-4de9-428a-90b0-6879d44b3190
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
1 kpl lihakauppiaan paperia vaaleanpunainen, BBQ kraft paperi alkuperäinen lihakauppiaan paperi
26,32 €
26,32 €
Pe, 9 loka - to, 15 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa