Xtrobb 22007 öljy/nesteen imuruisku
19,90 €
19,90 €
Pe, 13 kesä - to, 19 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
- YLEISSOVELLUS - Öljyruiskuilla on laaja käyttöalue ja niitä käytetään eri aloilla, varsinkin missä sitä tarvitaan öljyn, polttoaineen, jarrunesteen tai muiden nesteiden imu tai tyhjennys, mukaan lukien autot, teollisuuskoneet, puutarhalaitteet, veneet, jahdit, öljyteollisuus .
- KAKSI LETKU + tulpat MUKANA - imuri on varustettu 2 erityistä joustavaa letkua, joiden pituus on 215 mm ja 225 mm, halkaisija 6 mm ja 4 mm , jotka työnnät öljyn täyttöaukkoon. Tällä tavalla saavutat käytännössä jokaisen säiliön ja pidennät ruiskun toimintakykyä. Lisäksi letkuissa on tulpat, jotka estävät sisällön valumisen.
- KAPASITEETTI – ruiskun tilavuus on 200 ml. Siinä on mitta 50 ml:n välein. Kapasiteetti näytetään millilitroina ja kvarttoina.
- MÄNTÄ + VUOTAUSJÄRJESTELMÄ - ruiskun vastakkaisessa päässä on mäntä, joka mahdollistaa tyhjiön luomisen ruiskun sisään ja öljyn imemisen. Kun letkut ovat paikoillaan ja tyhjiö on luotu, öljy imetään ruiskuun, jolloin se voidaan poistaa turvallisesti ja puhtaasti.
- TEKNISET TIEDOT - materiaali: muovi; letkun lukko: kyllä; tilavuus: 200 ml; mitat: 29 cm, männän ojentamisen jälkeen 44 cm; paino: 236 g; Paino pakkauksessa: 296 g.
- materiaali: muovi
- letkun lukko: kyllä
- tilavuus: 200 ml
- mitat: 219 cm männän pidennyksen jälkeen 44 cm
- paino: 236 g
- Paino pakkauksessa: 296 g
- ruisku
- 2x tiiviste
- 2 x letku
- 2 x letkutulppa
- 1 x letkuliitin
Paino, gramma
296
Artikkelin numero
116c607a-6e1d-4619-abf9-bc94d2df6f40
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Xtrobb 22007 öljy/nesteen imuruisku
19,90 €
19,90 €
Pe, 13 kesä - to, 19 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl Popmart Labubu The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
14,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Sokea Laatikko (Väri Satunnainen) 1 Single pack
11,90 €
Aikaisempi alin hinta:
15,47 €
1 x POPMART LABUBU 3.0 Monster Big Energy -sarjan yllätyslaatikko, satunnaiset värit-qquu 1-pack 3
15,40 €
Aikaisempi alin hinta:
15,44 €
Laadukkaat uudet Akusoli-akupainantapohjalliset, ortopediset pohjalliset naisille ja miehille, lievittävät jalkakipuja L 44-47
13,03 €
Akusoli Akupainantapohjalliset, Ortopediset pohjalliset naisille ja miehille, Lievittävät jalkakipuja S 35-39
16,25 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
20,15 €
Korkealaatuinen 6 kpl POP MART LABUBU Monster Exciting Macaron Pehmolelu Nukkelaatikko (Satunnainen Väri)
40,00 €
6 suodattimen setti MSPA-kylpytynnyreille, Ø106cm - 6 vaihtosuodatinkasettia MSPA-kylpytynnyreille
22,03 €
10 kpl G4 halogeenilamppuja 20W 12V - Lämmin valkoinen
8,49 €
Rännin jatkoputki, muovi, joustava, helppo asentaa, jatkoputki rännin syöksytorven lisävarusteisiin
11,57 €
Aikaisempi alin hinta:
13,30 €