Viinidekantointi Anti-Drip-kaaton - pullon ilmastukseen kaadettaessa
17,24 €
17,24 €
Ma, 30 kesä - to, 3 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
- Anna viinisi hengittää täydellisesti kaadettaessa - Koe intensiivinen, tippaton punaviinin maistelu kaatimesi kanssa ja päivitä viinisi hetkessä kaataessasi - Kätevä, yhden käden käyttö ja ei ärsyttäviä tippoja.
ja - Bernoullin ilmiötä hyödyntäen viinisi rikastuu optimaalisella happimäärällä suodatin- ja ilmastusjärjestelmässä, joka avaa viinin monimutkaiset ja monikerroksiset rakenteet ja vapauttaa voimakkaita aromeja ja makuja heti tarjoilun jälkeen. Viinin tanniinit pehmenevät ja nautit täydellisesti tasapainoisesta makuelämyksestä jokaisessa lasissa.
- ja - Kaatonokka sopii kaikkiin viinipulloihin kumitulppaosan joustavien lamellien ansiosta ja varmistaa turvallisen sulkemisen, kun taas hienosti muotoiltu kaatonokka estää ärsyttävät läikkymiset ja roiskeet pöytäliinallesi - ja kaikki tämä yksinkertaisesti ja käytännöllisesti vain yhdellä kädellä.
- Korkealaatuinen akryyli BPA-vapaa laatu takaa puhtaan ja muuttumattoman viininmaistamisen - FDA- ja LFGB-sertifikaatit varmistavat, että viinisi koostumus, haju tai maku eivät muutu millään tavalla. Dekantointi-kaatin voi purkaa ja huuhdella yksinkertaisesti haalealla vedellä puhdistusta varten.
Artikkelin numero
a25d7fdd-edb6-4520-b105-4c050abb8663
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Viinidekantointi Anti-Drip-kaaton - pullon ilmastukseen kaadettaessa
17,24 €
17,24 €
Ma, 30 kesä - to, 3 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Yllätyslaatikot (Väri Satunnainen)
15,18 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Väri Satunnainen The Self
14,29 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
15,60 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Korkealaatuinen 6 kpl POP MART LABUBU Monster Exciting Macaron Pehmolelu Nukkelaatikko (Satunnainen Väri)
46,00 €
1 kpl POP MART labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) One generation random model 1st
14,00 €
Labubu The Monsters 3.0 – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Laatikko, 15 cm) luck
16,30 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyyli Kasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja
11,89 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €