Venttiilin pölykapselit, 4 kpl Crystal Rhinestone Universal Tire Valve
17,00 €
17,00 €
Ti, 24 kesä - ma, 30 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
[ ABS-muovi ruostumaton ] - Tulpien materiaali on ABS-muovia, päällystetty polymeerisavella, ruostumaton voi tehokkaasti estää venttiiliä peittymästä pölyltä/lumelta/sadevedeltä, pidentää renkaan käyttöikää.
[ Kiertävä kierre vuotosuojaus ] - Tulppa on sisäpuolelta kiertävä kierre, se voidaan kiinnittää tiukasti rengasventtiiliin, estäen tehokkaasti venttiiliä vuotamasta.
[ Yleiskoko helppo asentaa ] - Tulppa on kooltaan 0,59” * 0,51”/ 15*13mm(H*L). Se sopii yleisesti vakioventtiileihin. Voit asentaa sen ilman ylimääräisiä työkaluja, erittäin helposti ja kätevästi. Auton venttiilimme on valmistettu kimaltelevista strassikivillä, universaali koko autoille, kuorma-autoille, SUV:lle, pyörille.
[ Käsintehdyt kimaltelevat strassikivillä ] - Rengastulpamme on valmistettu kimaltelevasta strassimateriaalista, joka antaa autollesi ainutlaatuisen ylellisen ilmeen. Se on myös täydellinen lahja perheellesi ja ystävillesi.
[ Lisää bling-valintoja ] Lisää bling-tarvikkeita löydät.
Artikkelin numero
bce7b0db-5db9-4cb5-8785-ee241aa9f8a1
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Venttiilin pölykapselit, 4 kpl Crystal Rhinestone Universal Tire Valve
17,00 €
17,00 €
Ti, 24 kesä - ma, 30 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
13,50 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
16,68 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus, sopii vanhuksille, kotikäyttäjille ja matkailijoille
23,13 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6.0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
32,99 €
Pakkaus, jossa 24 vaihtoterää Bosch Durablade Art 23-18 LI Art 26-18 LI -ruohonleikkureihin, vihreä.
11,76 €
Aikaisempi alin hinta:
12,00 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €