Valokuitukaapeli (FTTH), yksimuotoinen (OS2) Keltainen, keltainen (Simplex), 20 m
16,09 €
16,09 €
To, 11 kesä - ti, 16 kesä
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Yksimuotoinen valokuitukaapeli, joka on tarkoitettu liitäntätyypeille, kuten FTTH, FTTB, FTTx, ja käytettäväksi kotona, toimistossa, datakeskuksessa jne.
Patch-kaapelina se muodostaa yhteyden talon siirtopisteen ja sisätilojen valokuitumodeemin (ONT) välille.
Jopa 100 Gbit/s nopeudelle tarkoitettu valokuitukaapeli, joka on taivutettavissa ja tilaa säästävä. Sen vähimmäistaivutussäde on 30 mm (staattinen).
LSZH-yhteensopiva: kaapelin vaippa on halogeeniton ja palonestoaine standardien IEC 60754 2, IEC 60332 1 ja IEC 61034 mukaisesti
Aramidilangalla vahvistettu vedonpoisto tarjoaa lisävakautta
varustettu pölysuojalla, liitin: simplex, kuitutyyppi: OS2, SM yksimuoto 9/125µm ITU-T G.657.A2 -standardin mukaisesti
yksilöllinen testausprotokolla, johon sisältyy heijastusvaimennuksen ja väliinkytkentävaimennuksen mittaus
Taivutussäde > 30 mm
Tekniset tiedot: Yksimuotoinen (OS2) keltainen
Kaapelin vaipan halkaisija: 3 mm
Optisen kuidun ytimen halkaisija: 9 µ
Optisen kuidun vaipan halkaisija: 125 µ
Aallonpituus: 1310 nm
Yhteystiedot: Keraaminen holkki
Käyttölämpötila jopa: 85 °C
Käyttölämpötila alkaen: -40 °C
CAS-nro: 7439-92-1
kemiallinen aine: Pb
Taivutussuoja: kyllä
Kaapelityyppi: Simplex-kaapeli
Kaapelikuidun tyyppi: Lasikuitu G.657.A2
LSZH-yhteensopiva: kyllä
Liitäntätyyppi: SC-APC (8°) -pistoke
Liitäntä 2, tyyppi: pistoke SC-APC (8°)
Väri: keltainen
Kulutusyksikkö: 1 kpl muovipussissa
Kaapelin pituus: 20 m
SCIP no. : 4a5b119a-42fa-4950-bacc-7fd636636eb2
Kaapelin vaipan materiaali: LSZH
Väriversio: keltainen
Väri
Keltainen
Paino, gramma
131
Tuotenro
39226dc9-3e0b-4bc8-ae83-586e84aa8719
Ominaisuudet | |
|---|---|
Johdon pituus | 20 m |
Valokuitutyyppi | OS2 |
Liitin 1 | SC |
Liitin 2 | SC |
Liittimen 1 sukupuoli | Uros |
Liittimen 2 sukupuoli | Uros |
Liittimen pintamateriaalityyppi | APC |
Kaapelityyppi | FTTH |
Tuotteen väri | Keltainen |
Ytimen halkaisija | 9 µm |
Kuoren halkaisija | 125 µm |
Valokuidun rakenne | Yksittäistila |
Tuetut aaltopituudet | 1310 nm |
Tiedonsiirtonopeus | 100 Gbit/s |
Kohdistuksen häviö | 0,25 dB |
Heijastusvaimennus | 60 dB |
Pistokkeen materiaali | Vähän savuava halogeeniton (LSZH) |
Liittimen materiaali | Keraaminen |
Ympäristöolosuhteet | |
Käyttölämpötila (T-T) | -40 - 85 °C |
Paino ja mitat | |
Kaapelin halkaisija | 3 mm |
Taivutussäde | 3 cm |
Pakkaustiedot | |
Pakkaustyyppi | Muovipussi |
Pakkauksen sisältö | |
Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Valokuitukaapeli (FTTH), yksimuotoinen (OS2) Keltainen, keltainen (Simplex), 20 m
16,09 €
16,09 €
To, 11 kesä - ti, 16 kesä
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
11,15 €
Aiempi alin hinta
16,15 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Lay Z Spa -poreallaspumpun juoksupyörä/ roottori E02 -korjaus, (69 mm)
15,00 €
Aiempi alin hinta
16,00 €
Medicube PDRN Pink Collagen -setti: 60 kpl kofeiinisilmänaluslappuja & 10 g Volume Multi Balm moisturizer
18,30 €
TOSOWOONG Arbutin 7 + Soothing Acid 4 Cream, 70 000 ppm Arbutin, 40 000 ppm TXA, Niacinamide, Glutationi, Korealainen ihonhoito, 50 ml, 1,69 fl oz.
15,40 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
13,63 €
Aiempi alin hinta
17,79 €
Moottoripyörän istuimen geelityyny moottoripyörätyyny black
14,30 €
Aiempi alin hinta
15,07 €
Schylling Nice Cube NeeDoh on aistihäiriöitä lievittävä dekompressio lelu, joka lievittää ahdistusta ja stressiä. Se on pehmeä, puristettava pöytälelua. purple
13,00 €
Aiempi alin hinta
31,00 €