Vaihdettava vesisuodatin Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903/22 -yhteensopiva
54,00 €
54,00 €
To, 15 touko - ti, 20 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tehokas suodatus: Tämä suodatin on valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, kuten luonnon kookospähkinän kuoriaktiivihiilestä ja ioninvaihtohartsista, jotka voivat tehokkaasti vähentää jäännösklooria, ruostetta, kalkkia ja sedimenttiä pinnalla. Maksimoi juomaveden puhtaus ja paranna veden makua.
Pitkä käyttöikä: Tämän suodattimen suodatusteho on vakaa pitkään. Tehokkaan suodatuksen varmistamiseksi suodatin on suositeltavaa vaihtaa, kun suodattimen kapasiteetti on 150 litraa.
【Hyvä yhteensopivuus】 Tämä suodatin on erittäin helppo asentaa, eikä työkaluja tarvita. Suodatinelementillä on hienostunut muotoilu ja hyvä yhteensopivuus, jonka avulla voit helposti nauttia raikkaasta vedestä.
[Yhteensopivat mallit] Korvaa espressokoneet Aqua Clean -suodattimella СA6903/00, CA6903 /01, CA6903/99, CA6903-00, CA6903-01, CA6903-99, CA6903.
[Suodatinelementin vaihtoilmoitus] Pullon korkissa oleva visuaalinen aikakenttä auttaa sinua seuraamaan suodatinelementin käyttöikää reaaliajassa ja muistuttaa sinua vaihtamaan sen ajoissa. Huomautus: Liota suodatin veteen ennen käyttöä, varmista, että suodatin on täysin upotettu veteen muutaman minuutin ajan, kunnes ilmakuplia ei enää ole.
Huomautus: Kaikki tiedot on mitattu manuaalisesti, salli 1-3 cm:n virhe valon ja näytön erojen vuoksi, värieroja voi esiintyä, katso todellinen vastaanotettu tuote.
Artikkelin numero
7e738361-c645-4165-bd04-aea5c7ce9e5d
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Vaihdettava vesisuodatin Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903/22 -yhteensopiva
54,00 €
54,00 €
To, 15 touko - ti, 20 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
POP MART LABUBU The Monsters Etciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)-1 kpl . PA
14,00 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
2 kpl ruostumattomia teräsleikkuuteriä Robomow RS TS MS RC TC MC -mallien robottiruohonleikkureihin
23,94 €
Aikaisempi alin hinta:
24,48 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
Minecraft-pelateemalla lasten syntymäpäiväjuhlatarvikkeet koristeet ilmapallot banneri kakkukoristeet setti
14,15 €
Laihdutus pohjalliset jalkahieronta, magneettiterapia
10,62 €
Aikaisempi alin hinta:
12,00 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €
Vintage Racingjacka, Bomberjacka med tryck, F1 Streetwear Jacka Y2k S
30,00 €
RCA AV till HDMI Converter / Adapter 1080P Universal Svart Black
10,00 €