FMYSJ
USB C - Mini Displayport -kaapeli USB Type C - 3 - Mini DP -johto 4K -sovitinkaapel (FMY) black
13,00 €
13,00 €
Pe, 2 touko - to, 8 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
[Plug & play]: Ei vaadi sovitinta tai ohjainta/ohjelmistoa. Tämän kaapelin avulla voit liittää USB-C-kannettavan suoraan mini-näyttöporttiin varustettuun (/näytöt/projektorit). Voit jopa käyttää kahta mini-DP-näyttöä, mikä tekee liiketoiminnastasi kätevämmän ja tehokkaamman
[Luotettava ja ystävällinen muotoilu]: punottu nailonkaapeli lisäkestävyyteen ja ensiluokkainen alumiiniseoskuori parempaan lämmöneristykseen. Kullatut liittimet sopivat täydellisesti laitteidesi USB-C-portteihin vakaan signaalinsiirron takaamiseksi (HUOMAA kolmas kuva ennen ostamista)
[Laaja yhteensopivuus]: toimii täydellisesti 2017 i:n, 2017/2016 Pron, 2015:n, XPS 15/13:n, Surface Book 2:n, Yoga 910:n, Galaxy Note 8:n/S8:n/S8 Plus:n, Lumia 950/950XL:n, Mate 10:n, U11:n jne. kanssa. (Se on yhteensopiva vain USB C -laitteiden kanssa, joissa on DP Alt -tila) (ei tue Thunderbolt2:ta, mitään näyttöä tai kiintolevyä)
Tuotenimi: USB C - MINI DP 4K -muunnoskaapeli
Paino: 53 g
väri: musta
Materiaali: PVC
koko: 1,8 m
Pakkauksen sisältö:
1*Sovitinkaapel
Vain yllä oleva pakkauksen sisältö, muut tuotteet eivät sisälly toimitukseen.
Huomautus: Valon heijastuminen ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa kohteen värin kuvassa hieman erilaiseksi kuin todellisuudessa. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Väri
black
Artikkelin numero
1e97c129-adb3-4318-8c6f-09d5d40af1aa
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
FMYSJ
USB C - Mini Displayport -kaapeli USB Type C - 3 - Mini DP -johto 4K -sovitinkaapel (FMY) black
13,00 €
13,00 €
Pe, 2 touko - to, 8 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6,0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
31,41 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €
4-Pack Mercedes-Benz Centrumkåpor – Hjulnav Emblem 75mm Silver Silver - 75mm
10,49 €
Eclaire EDP 100ml - Lattafa, vanilja, pehmeä, lämmin, mausteinen ja puumainen unisex - Eau de Toilette
26,80 €