TYPE-C Tupla SD/TF-kortinlukija nopeaan tiedonsiirtoon
6,66 €
6,66 €
Pe, 20 kesä - to, 26 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Nopea tiedonsiirto: Koe salamannopeat tiedonsiirtonopeudet jopa 480 Mbps:iin asti TYPE-C tupla SD/TF-kortinlukijallamme. Siirrä nopeasti suuria tiedostoja, kuten valokuvia, videoita ja dokumentteja muistikorttiesi ja laitteidesi välillä.
Universaali yhteensopivuus: Nauti saumattomasta yhteydestä laajan valikoiman käyttöjärjestelmiä, mukaan lukien Windows, macOS, Linux, Android ja HarmonyOS. Kortinlukijamme on suunniteltu toimimaan moitteettomasti laitteidesi kanssa ilman lisäajureita tai -sovelluksia.
Plug and Play -mukavuus: Liitä vain kortinlukija laitteesi TYPE-C-porttiin ja olet valmis aloittamaan. Monimutkaista asennusta tai ohjelmistoasennusta ei tarvita. Plug-and-play-rakenteemme varmistaa vaivattoman käytön heti pakkauksesta otettuna.
Tekniset tiedot:
Väri: Valkoinen
Koko: 18x3,75x1,11 cm
Materiaali: ABS
Lähtöliitäntä: TF/SD
Nopeus 2.0: 480 Mbps
Yhteensopiva: Windows, MacOS, Linux, Android ja HarmonyOS, jne.
Paketti sisältää:
Kortinlukija x 1
- Suuri tiedonsiirtonopeus jopa 480 Mbps.
- Universaali yhteensopivuus eri käyttöjärjestelmien kanssa.
- Plug and play, ajureita tai sovelluksia ei tarvita.
- Tukee sekä SD- että TF-kortteja samanaikaisesti.
Artikkelin numero
cc52e499-1075-4d03-bca7-09d8a1674bfd
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
TYPE-C Tupla SD/TF-kortinlukija nopeaan tiedonsiirtoon
6,66 €
6,66 €
Pe, 20 kesä - to, 26 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
13,50 €
Kytkinkokonaisuus Yhteensopiva Husqvarna 40 45 49 39R 240R 245R 245RX 240 245 CUTER:n kanssa
22,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Yllätyslaatikot (Väri Satunnainen)
13,16 €
Aikaisempi alin hinta:
22,14 €
20 kpl G4 halogeenilamppuja 10W 12V - Lämmin valkoinen
10,22 €
Aikaisempi alin hinta:
10,30 €
Vedenpitävä ja paksu keinutuolin pehmuste - Selkänojan pehmuste puutarhakeinutuoliin (Tummanharmaa, 80x125cm) Dark Gray
31,64 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €