Turvallinen käsikäyttöinen 125kHz RFID-kopioija ja kirjoitin
45,00 €
45,00 €
Pe, 25 heinä - ke, 30 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Ominaisuudet:
125Khz RFID-korttien kloonaamiseen.
Tukee 125Khz EM4100HID/AWID.
Kopioi EM4100/HID/AWID
Mahdollisuus viitata laitemoduuliin työn aikana.
Helppokäyttöinen.
Kuvaus:
2 painiketta (luku/kirjoitus) yksinkertaisiin toimintoihin
Sisäänrakennettu vastaanotinantenni.
Luettavat/kirjoitettavat kortit ja avaimenperät voidaan kloonata ja kopioida yli 20 000 kertaa eri ID-numeroilla.
Tekniset tiedot:
Toiminta taajuus: 125Khz
Virta: Kaksi AAA-paristoa, käyttöaika 20 000 kertaa. (Paristot eivät sisälly toimitukseen)
Etäisyys: 25 mm avaimenperä), 60 mm kortti
Tuetut tyhjät tagit: T5557, EM4305, CET5200, T557.
Mitat: 110*67*30 mm
Painikkeet: Lukupainikkeet, Kirjoituspainikkeet
Pakkaus sisältää:
1 x RFID-kirjoitin
6 x Tyhjät tagit
6 x Soljet
1 x Ohjeet
Huomautus:
Paina laitteen oikealla puolella olevaa virtakytkintä kaksi tai kolme kertaa, ja LED-valo syttyy, mikä tarkoittaa, että laite toimii. Jos ei, käynnistä laite uudelleen. Toista vaihetta 3 tai 4, jos haluat tehdä lisää samoja ID-kortteja.
Kiitos
Artikkelin numero
9d8cd8d1-d2c4-4172-9fe0-4ec196b37d31
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Turvallinen käsikäyttöinen 125kHz RFID-kopioija ja kirjoitin
45,00 €
45,00 €
Pe, 25 heinä - ke, 30 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) 1 1ZZ 1 Single pack
14,48 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
Korkealaatuinen POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkela Blind Box 1 kpl Z LABUBU 3.0 purple
14,56 €
Labubu 3.0 High Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Satunnaiset värit
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
POP MART Labubu The Monsters – Exciting Macaron Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,64 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 Yksittäispakkaus
16,32 €
Aikaisempi alin hinta:
20,89 €
Airpods 4 Apple Bluetooth -kuulokkeet, yhteensopivat iOS-järjestelmän kanssa, virallisen verkkosivuston täydellinen toimintojen palautus, suuria määriä, ota yhteyttä Air 4
25,52 €
Aikaisempi alin hinta:
25,61 €