Tiikerinsilmä-rannekoru miehille, musta punottu nahka ja luonnonkivihelmi kaksirivinen rannekoru magneettilukolla, 21 cm, syntymäpäivälahja hänelle
21,00 €
21,00 €
To, 5 marras - ke, 11 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tuoteparametrit
Tämän miesten rannekorun kokonaispituus on 21 cm, ja se yhdistää kaksinkertaisen muotoilun, jossa on aitoa nahkaa ja kiiltäviä helmiä. Toinen säie on valmistettu punotusta mustasta nahasta, kun taas toisessa säikeessä on pyöreitä helmiä syvän mustana ja ruskean kultaisena tiikerinsilmänä. Helmissä näkyy tiikerinsilmä-jalokivelle ominainen silkkimäinen kiilto, joka muistuttaa tiikerin silmää. Rannekoru suljetaan tyylikkäällä, harjatulla tummalla magneettilukolla, joka on helppo avata ja sulkea yhdellä kädellä.
- Pituus: 21 cm
- Materiaali: punottu nahka ja luonnonkivihelmet
- Väri: musta, jossa ruskean kultaisia tiikerinsilmä-yksityiskohtia
- Lukko: magneettilukko
- Tyyli: kaksinkertainen säie nahkaa ja helmiä
Pääominaisuudet
Tiikerinsilmä on jalokivi, jota on arvostettu vuosisatojen ajan sen ainutlaatuisen ulkonäön vuoksi, ja se yhdistetään suojeluun, voimaan ja mielen selkeyteen. Luonnonnahan ja kiiltävien kivien yhdistelmä luo huomiota herättävän kontrastin. Magneettilukon ansiosta rannekoru on helppo pukea ja se pysyy tukevasti ranteessa päivittäisessä käytössä. Nahasta ja helmistä koostuva kaksinkertainen muotoilu antaa rannekorulle vankan mutta hienostuneen ilmeen, joka sopii käytettäväksi sellaisenaan tai yhdistettynä muihin rannekoruihin kerroksellisen tyylin luomiseksi.
Sopivat tilaisuudet
Tämä rannekoru on monikäyttöinen ja sopii sekä rentoihin että muodollisiin tilaisuuksiin. Se soveltuu päivittäiseen käyttöön toimistolla, vapaa-ajalla tai sosiaalisissa kokoontumisissa. Ajaton mustan ja maanläheisten sävyjen yhdistelmä sopii hyvin sekä neutraalien että eloisten vaatevärien kanssa. Miesten muotoilunsa ansiosta tämä rannekoru on myös sopiva lahja isälle, kumppanille, ystävälle tai perheenjäsenelle, esimerkiksi syntymäpäivänä tai muuna erityisenä päivänä.
Tuoteyhteenveto
Tämä 21 cm miesten rannekoru yhdistää aidon nahan ja tiikerinsilmähelmet kaksinkertaiseen muotoiluun, jossa on käytännöllinen magneettilukko. Vankan ulkonäkönsä, symbolisen merkityksensä ja monikäyttöisyytensä ansiosta se on asuste, joka sopii sekä henkilökohtaiseksi koruksi että lahjaksi. Kiillon säilyttämiseksi suositellaan välttämään pitkäaikaista altistumista suoralle auringonvalolle ja vedelle sekä puhdistamaan rannekoru pehmeällä liinalla.
Tuotenro
d99ef6b0-0870-4dde-8a82-f61dad33ea1e
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Tiikerinsilmä-rannekoru miehille, musta punottu nahka ja luonnonkivihelmi kaksirivinen rannekoru magneettilukolla, 21 cm, syntymäpäivälahja hänelle
21,00 €
21,00 €
To, 5 marras - ke, 11 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa