Taskukello Retro Tyylikäs Klassinen Mekaaninen Käsikäyttöinen Taskukello Steampunk Roomalaiset Numerot Wanke
24,00 €
24,00 €
Ke, 7 touko - ti, 13 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
ERIKOISMALLI - FULL HUNTER & DOUBLE CASE -sarja. Klassinen hopeanvärinen sileä kotelo, luurankokellotaulu roomalaisilla numeroilla, näyttää ylelliseltä, vintage-tyyliseltä ja muodikkaalta
HYVÄ LAATU - Erinomainen viimeistely, tarkka mekaaninen koneisto, tyylikäs kotelo pitkällä ketjulla, hyvä tuntuma. Sopii sekä rentoon että viralliseen ympäristöön. Turvallisuussyistä etupuoli on valmistettu akryylistä lasin sijaan.
EI TARVITSE PATTERIA - Mekaaninen käsikäyttöinen koneisto, ei tarvitse paristoa. Kiertämällä yläpainiketta pyörittämällä, kiristämällä käynti 24 tunniksi. Ole hyvä ja vedä kelloa ennen jokaista käyttöä, pidä kello poissa magneetista, jotta kello ei lakkaa toimimasta.
MUODIKAS ASUSTE - Houkutteleva vintage-muotoilu ainutlaatuisella luurankokellotaululla, lisää kiistatonta tyyliä ja luokkaa päivittäiseen elämääsi ja muotiisi, "Katseenvangitsija" puvussa, liivissä, housuissa tai mekossa herrasmiehille tai naisille
ERINOMAINEN VALINTA - Toimitetaan hyvälaatuisessa lahjapakkauksessa. Täydellinen lahja rakkaallesi ja perheellesi tai itsellesi, paras ystävänpäivälahja, upea joululahja, syntymäpäivälahja, häälahja jne.
Artikkelin numero
f7117f2a-61d7-48bc-83b0-0e600fd64f10
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Taskukello Retro Tyylikäs Klassinen Mekaaninen Käsikäyttöinen Taskukello Steampunk Roomalaiset Numerot Wanke
24,00 €
24,00 €
Ke, 7 touko - ti, 13 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
Ulkoinen kiintolevy 2TB kannettava veden- ja iskunkestävä (Musta)
20,24 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €