Switch Pro -ohjain Nintendo Switchille/Switch Litelle/OLED:lle, Langaton Switch-ohjain LED-valolla ja herätystoiminnolla, Ergonomisesti suunniteltu...
32,50 €
32,50 €
To, 24 heinä - ti, 29 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
【Laaja yhteensopivuus】Tämä Switch Pro -ohjain on täysin yhteensopiva Switchin/Switch Liten/Switch OLED:n kanssa, ja se on myös yhteensopiva joidenkin Android-puhelinpelien kanssa. ????: ???? ??????? ???-? ????? ?????????? ???? ??.
【Langaton Bluetooth-yhteys ja 500 mAh:n akku】Switch-ohjain tukee sekä langallista että langatonta yhteyttä. Se tarjoaa vakaan ja luotettavan signaalin ilman viivettä tai katkoksia 8 metrin säteellä. Siinä on vahva häiriönsuojaustekniikka, eikä se ole alttiina muiden langattomien laitteiden häiriöille. Sisäänrakennettu 500 mAh:n akku tarjoaa jopa 8+ tuntia peliaikaa.
【Kaksoisvärinä ja gyroskooppinen liikeohjaus】Tässä langattomassa Switch-ohjaimessa on säädettävät kaksoisvärinämoottorit, jotka tarjoavat erinomaisen värinäpalauteen pelikokemuksen parantamiseksi. 6-akselisen gyroskooppianturin ansiosta tämä ohjain voi havaita ohjaimen kallistuksen ja reagoida nopeasti, mikä tekee liikeohjauspeleistä hauskempaa. (Ei NFC:tä, ei ääntä)
【Huomautus】Väri on ensimmäisen kuvan mukainen.
Artikkelin numero
d9111dc1-830e-44d1-8d66-20b2c178a289
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Switch Pro -ohjain Nintendo Switchille/Switch Litelle/OLED:lle, Langaton Switch-ohjain LED-valolla ja herätystoiminnolla, Ergonomisesti suunniteltu...
32,50 €
32,50 €
To, 24 heinä - ti, 29 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl La.bubu The Exciting Pehmolelut Hahmot Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) ZZ 1 Single pack
14,48 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
Labubu 3.0 High Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Satunnaiset värit
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 Yksittäispakkaus
16,32 €
Aikaisempi alin hinta:
20,89 €
Korkealaatuinen POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkela Blind Box 1 kpl Z LABUBU 3.0 purple
14,56 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
14,49 €
Aikaisempi alin hinta:
16,59 €
Teräslanka Ruohotrimmeripää, Universaali Puutarhatyökalu (Helppo Asennus){SL}
12,59 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,64 €