Suojaava 67 mm UV-suodatin, suodatinrengas ja linssinsuojussarja Canon SX40 -sarjan kameroille
318,49 €
318,49 €
Ti, 3 kesä - ma, 9 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
1. Suodatinrengas: Suodatinrengas on suunniteltu erityisesti Canon SX40/SX50/SX60/SX70 -kameroille, ja se mahdollistaa erilaisten 67 mm:n suodattimien käytön.
2. UV-suodatin: UV-suodatin voi heikentää ultraviolettisäteiden aiheuttamaa sinistä sävyä ja parantaa selkeyttä ja värintoistoa.
3. Linssinsuojus: Varustettu linssinsuojuksella, joka suojaa linssiä pölyltä, lialta ja naarmuilta.
4. Pakkausluettelo: Sisältää yhden linssinsuojuksen, yhden suodatinrenkaan, yhden UV-suodattimen ja yhden muovikotelon.
5. Paras kumppani: Perustavanlaatuisin ja paras kumppani linssillesi, olitpa aloittelija tai edistynyt valokuvaaja.
Erittely:
Tuotetyyppi: 67 mm UV-suodatin, suodatinrengas ja linssinsuojussarja
Materiaali: Muovi + seos + optinen lasi
Väri: Kuten kuvissa
Paino: Noin 70 g
Suodatin: 67 mm UV-linssi
Suodatinrenkaan liitäntä: Noin 67 mm
Soveltuvat mallit: Canon SX40, SX50, SX60, SX70 -kameroille.
Pakkausluettelo:
1 x linssinsuojus, 1 x suodatinrengas, 1 x UV-suodatin, 1 x muovikotelo
Artikkelin numero
e0071b56-ebaa-4734-9fae-f426bd03f3be
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Suojaava 67 mm UV-suodatin, suodatinrengas ja linssinsuojussarja Canon SX40 -sarjan kameroille
318,49 €
318,49 €
Ti, 3 kesä - ma, 9 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Laadukas uusi 1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen
12,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Sokea Laatikko (Väri Satunnainen) 1 Single pack
15,46 €
Aikaisempi alin hinta:
15,47 €
1 kpl Popmart Labubu The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €
1 x POPMART LABUBU 3.0 Monster Big Energy -sarjan yllätyslaatikko, satunnaiset värit-qquu 3.0 1-pack
15,40 €
Aikaisempi alin hinta:
15,44 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
9,90 €
10 kpl G4 halogeenilamppuja 20W 12V - Lämmin valkoinen
8,49 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
629932-8 629931-0 6299328 Moottorit yhteensopivia Makita DUR181-Perfet -mallin kanssa
28,00 €
48-pakkaus miesten partaterän teriä, yhteensopivat terät Fusion 5 -höylille 48 packs
22,05 €