SPERAS M4 is a new release EDC flashlight Black
55,00 €
55,00 €
Aikaisempi alin hinta:
59,00 €
Nopea toimitus
Ma, 16 kesä - ke, 18 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
It packs 7 different light modes, Turbo 1320LM, High 450LM, Medium 220LM, Low 60LM, ECO 0,5LM Strobe 1320LM, and SOS 220LM mode
, with impressive runtimes (Up to 220 hrs. in Eco mode).
With its user-friendly interface and memory function, this is an ideal flashlight for daily use, camping, etc.
Compact and powerful. Utilizes one innovative S50 led that emits 1320 lumens with a beam distance of 652m (2130ft).
High transmittance PMMA materials are used to create a well-designed TIR lens for an optimal light beam.
USB-C charging with a smart power indicator system for optimal charge and power status indication.
High efficient circuit, flicker-free, and a max of 220 hrs. runtime in Eco mode.
Reverse polarity protection to avoid circuit damage when the battery is incorrectly installed.
Overcharge/discharge protection to extend battery life.
Lock function to avoid unintended operation.
Aerospace 6061 Aluminum Alloy with Type III Hard-anodizing for a durable and anti-abrasive flashlight.
Väri
Black
Paino, gramma
200
Artikkelin numero
03f1a9b0-4e7a-421a-be85-30f96a5e671c
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
SPERAS M4 is a new release EDC flashlight Black
55,00 €
55,00 €
Aikaisempi alin hinta:
59,00 €
Nopea toimitus
Ma, 16 kesä - ke, 18 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Yllätyslaatikot (Väri Satunnainen)
13,16 €
Aikaisempi alin hinta:
22,14 €
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyyli Kasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja
11,89 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
15,60 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus, sopii vanhuksille, kotikäyttäjille ja matkailijoille
23,13 €
1 kpl LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 Single pack
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,46 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
25,14 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €